שרית חדד הלהיבה את האורחים במסיבת ההייטק של אבנט

19 יוני, 2011

אבנט ישראל הזמינה מאות מוזמנים לחגוג איתה את קבלת פרס המפיץ המצטיין של חברת Linear בכל אירופה. אנשי ההיייטק גילו שהם גם יודעים ליהנות, לצחוק ולרקוד

אבנט ישראל הזמינה מאות מוזמנים לחגוג איתה את קבלת פרס המפיץ המצטיין של חברת Linear בכל אירופה

אבנט ישראל מסיבת הייטק
שרית חדד בפעולה

בחברת אבנט ישראל אוהבים לחגוג, וכאשר הם מחליטים שיש סיבה למסיבה – הם עושים את זה בגדול. לאחרונה קיבל אבנט ישראל את פרס המפיץ המצטיין של חברת Linear באירופה, וזו בהחלט היתה סיבה לחגיגה.

דני קורן (מימין) ביחד עם ג'וזף לטנר מ-Linear

החברה הזמינה מאות לקוחות ואנשי רכש מתעשיית האלקטרוניקה הישראלית למסיבת הייטק בקיבוץ משמר השרון, כדי להתחכך, לאכול, וליהנות משירתה של שרית חדד, שהלהיבה את המהנדסים ומנהלי הרכש.

המסיבה נערכה בחסות חברת Linear, והשתתף בה גם ג'וזף לטנר, מנהל Linear אירופה. הוא ניצל את ההזדמנות כדי להעניק את הפרס לאבנט ישראל, ביחד עם פרס מיוחד לאיש השיווק המצטיין של Linear באירופה, שניתן לקובי גלברג, מנהל קו Linear באבנט ישראל.

בעקבות הרקדניות, כולם הצטרפו לריקודים

דני קורן, מנהל אבנט ישראל, סיפר למוזמנים שקובי הצטרף לאבנט ישראל לפני 15 שנה, "והקדיש את כל מרצו להטמעת רכיבי Linear בישראל". הוא אמר שכיום אבנט ישראל מעסיקה 90 עובדים ומנוהלת על-ידי טל סגמן ואלון עדה. לדבריו החברה העולמית צומחת, וב-2011 יסתכמו מכירותיה בכ-24 מיליארד דולר.

אבנט ישראל Avnet Linear
דני קורן ושרית חדד חוגגים

"אבנט מחזיקה במחסניה מלאי רכיבים של 300 יצרנים אשר כולל יותר משני מיליארד רכיבים – כפול מכל צריכת הרכיבים של התעשייה הישראלית במשך שנה שלמה. התעשייה הישראלית מתמודדת עם תחרות גוברת בעולם, במיוחד בתחום התקשורת. אולם ישראל מאופיינת במוחות יצירתיים שיאפשרו לתעשייה שלנו להמשיך ולשגשג".

אחרי הנאום הקצרצר, עלתה שרית חדד על הבימה וביחד עם קבוצת רקדניות חינניות, סחפה את כל האורחים אל רחבת הריקודים. מי אמר שהייטק זה רק עבודה?

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , שיווק והפצה