קיידנס השיקה מוצרים לקיצור תהליך אינטגרציית המערכת בכמחצית

20 יוני, 2011

הכריזה על פלטפורמה לבנייה מהירה של אבות טיפוס ופלטפורמה למערכות וירטואליות, המתחברות אל כלי התכנון הקיימים Palladium XP ו-Incisive Verification

הכריזה על Rapid Prototyping Platform ועל Virtual System Platform

חברת קיידנס (Cadence) הכריזה על שני מוצרים חדשים בתחום התכנון האלקטרוני (EDA) המאפשרים להקטין לכמחצית את זמן האינטגרציה של מערכות חדשות.מדובר בארבע פלטפורמות הקשורות ביניהן ומאפשרות תכנון חומרה ותוכנה משותף, מרמת הארכיקטורה של השבב ועד לרמת בניית האבטיפוס. להערכת החברה זו חבילת הפלטפורמות הראשונה בתעשייה לפיתוח חומרה-תוכנה משותף.

קיידנס CADENCE תכנון אלקטרוני EDA
תיאור הקונספט לתכנון משותף חומרה/תוכנה

החבילה כוללת שני מוצרים חדשים: Cadence Rapid Prototyping Platform לבנייה מהירה של אבות טיפוס, ואת פלטפורמת המערכות הווירטואליות Cadence Virtual System Platform. הן מקושרות לפלטפורמות הקיימות של קיידנס, Palladium XP Verification Computing Platform למחשוב ואימות התכנון, ו-Incisive Verification Platform המשמשת כפלטפורמת אימות.

"קצב העלייה במורכבות התכנונים גבוה בהרבה מאשר הערכנו לפני שנה כאשר ערכנו בחברה דיון על השינויים בתחום תכנון המערכות", אמר סגן נשיא בכיר ומנהל שיווק בקיידנס, ג'ון ברוגמן. "מחזורי הפיתוח של מוצרים חדשים מתקצרים לכ-6 חודשים, וצוותי התכנון נאלצים לעבוד מסביב לשעון כדי לספק מערכות תחרותיות. חבילת הכלים שלנו משפרת את החיבור בין תוכנה לחומרה, ברמה שתגדיר מחדש את כל התהליך של תכנון מערכות".

חברת Cadence Design Systems פועלת בתעשיית ה-Electronic Design Automation משנת 1987. קיידנס דיזיין סיסטמס ישראל הוקמה בשנת 1989 כגוף מכירות, שיווק ותמיכה. בשנת 2005 רכשה קיידנס את חברת וריסיטי הישראלית, המשמשת כיום כמרכז פיתוח של קיידנס הממוקם בפארק אפק, ראש העין. מנכ"ל קיידנס דיזיין סיסטמס ישראל הוא ארז צור ומנהל מרכז הפיתוח הוא עמוס זיו.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תוכנה ותכנון אלקטרוני