אתניקס במסיבת הצב"ד השנתית של Agilent ישראל

30 יוני, 2011

כ-500 אורחים, לקוחות ושותפים מתעשיית ההייטק השתתפו השבוע בקבלת הפנים השנתית של Agilent Technologies. כריס טרים, מנהל מכירות אגף צב"ד בחברת אג'ילנט אירופה, הגיע לארוע כדי לברך את אג'ילנט ישראל. בסיום דבריו, הצליח להודות לאורחים בעברית-בריטית כבדה: "תודה שבאתם. ממש כיף לי!"

כ-500 אורחים, לקוחות ושותפים מתעשיית ההייטק השתתפו השבוע בקבלת הפנים השנתית של Agilent Technologies, בבית הלורדים ליד תל מונדאג'ילנט צב"ד

כריס טרים, מנהל מכירות אגף צב"ד בחברת אג'ילנט אירופה, הגיע לארוע כדי לברך את אג'ילנט ישראל, וסיפר שישראל היא שוק מרכזי בעיני אגילנט ולא רק בגלל המכירות, "אלא גם בזכות התרומה של המצויינות הישראלית למעבדות אג'ילנט בעולם". בסיום דבריו, הצליח להודות לאורחים בעברית-בריטית כבדה: "תודה שבאתם. ממש כיף לי!".

צב"ד אלקטרוניקה אג'ילנט
כריס טרים, מנהל מכירות צב"ד אירופה

מנכ"ל אג'ינלט ישראל, איציק סיטון, בחר להדגיש השנה נושא מיוחד במצויינות הישראלית, ניצול טכנולוגיות צבאיות לצרכים אזרחיים, והזמין לבמה את שירי רוזנטל, מנהלת פרויקטים בחברת גיוון אימג'ינג. היא תיארה את המהפיכה שהתחוללה בעשור האחרון בעולם הגסטרו-אנטרוסקופיה בזכות מצלמת הגלולה של החברה, שפותחה על בסיס טכנולוגיות של רפאל ויצאה לשוק ב-2001.

גלולה אקטיבית

"עד היום בוצעו בעולם יותר מ-2 מיליון בדיקות של דרכי העיכול באמצעות הגלולה". שירי סיפרה שאג'ילנט מלווה את החברה מיומה הראשון, וגם פרסה חלק מהחזון של גיוון אמיג'ינג: "בתחילה הגלולה רק שידרה תמונות וידאו למכשיר הקלטה שהוצמד אל החולה. כיום היא גם יכולה לקלוט תקשורת המשודרת אליה, ובעתיד היא תבצע טיפולים שונים, כולל העברת תרופות לאתרים נבחרים ואפילו ביופסיה". אחרי הדיבורים, הגיע תורם של הריקודים בניצוחם של שלמה נחמה ולהקת אתניקס.

אלקטרוניקה צב"ד אג'ילנט
כמובן שגם האוסילוסקופים הוזמנו למסיבה
Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות