מיקי קירלי הצטרף ליפעת טכנולוגיות; יהיה אחראי על שדרוג קו הייצור

3 יולי, 2011

מיקי קירלי, לשעבר סמנכ"ל השיווק ומנהל מפעל הייצור של חברת USR בירושלים, מונה למנהל NPI ופיתוח עסקי בחברת יפעת טכנולוגיות. בתפקידו החדש הוא אחראי בין השאר על ארגון מחדש של קו הייצור ושדרוג תשתית ה-SMT של החברה

החברה החלה בפרוייקט שדרוג של קו ייצור ה-SMT, ושוקלת הקמת קו SMT נוסף

מיקי קירלי

מיקי קירלי, לשעבר סמנכ"ל השיווק ומנהל מפעל הייצור של חברת USR בירושלים, מונה למנהל NPI ופיתוח עסקי בחברת יפעת טכנולוגיות. בתפקידו החדש הוא אחראי בין השאר על ארגון מחדש של קו הייצור ושדרוג תשתית ה-SMT של החברה.

יפעת טכנולוגיות חגגה השנה 20 שנה להיווסדה. החברה נמצאת בבעלות אבי רוזנצווייג ובני הזוג אבנר וחנה דמארי. החברה מספקת שירותי ייצור אלקטרוניים מרמת הכרטיס ועד הרכבת מכונה שלמה, ומעסיקה כ-200 עובדים בשני מפעלים: ברחובות ובאשקלון, בעלי רצפת ייצור משותפת של כ-5,000 מ"ר.

קו ייצור משודרג

בימים אלה החברה מקימה אולם ייצור חדש להרכבות SMT בהשקעה של מאות אלפי דולרים. במסגרת זאת היא רכשה מכונת בדיקה ויזואלית אוטומטית (AOI) של חברת A-Leader, מערכת להדפסת משחת הלחמה בעלת דיוק גבוה של חברת Dek מדגם Horizon 03iX ותנור Reflow מתוצרת חברת Heller מדגם 1809 MK III. כעת היא שוקלת הקמת קו SMT נוסף ורכישת מערכת X-Ray.

ייצור אלקטרוני קבלנות משנה EMS
מנהל התפעול של יפעת טכנולוגיות, זוהר אחיאל, בקו ההרכבות של Kornit Digital

לדברי מנהל התפעול של החברה, זוהר אחיאל, המהלך נועד להרחיב את כושר התמיכה של יפעת במתן שירותי Turn-key מלאים למכונות מורכבות מאוד. "אנחנו בונים שותפויות אסטרטגיות ארוכות טווח עם הלקוחות שלנו ומפתחים יכולות ומיומנויות המתאימות לקליטת מוצרים חדשים. זהו ערך מוסף טכנולוגי שממנו הלקוחות נהנים. לאחרונה הקמנו אולם ייצור ייעודי עבור חברת Kornit Digital, לאחר שיצרנית מכונות ההדפסה הודיעה לנו שהיא מתכננת להרחיב את פעילותה".

חברת יפעת טכנולוגיות צמחה בהדרגה מחברה המייצרת כבלים, כרטיסים וחיווט מערכות חשמל ובקרה, לחברת שירותי ייצור מערכות ב-Turn-key משלב הפיתוח ועד לייצור הסדרתי. לאחרונה היא זכתה במכרז של חברה אמריקאית לייצור ציוד בדיקה מעבדתי עבור תעשיית מדעי החיים. מדובר בהסכם ייצור ואינטגרציה רב-שנתי, אשר קו הייצור המשודרג נועד לספק לו תמיכה.

ליפעת טכנולוגיות אישורי תקן ISO9001, וכן אישורי ISO13485 לתחום המכשור הרפואי ואישורי AS9100B לתחום התעופה והחלל.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה