פוינטר זכתה בפרוייקט לניטור וניהול צי של 2,000 כלי-רכב בברזיל

7 יולי, 2011

היקף הפרוייקט נאמד בכ-2 מיליון דולר. זוהי העיסקה הגדולה ביותר של החברה בברזיל מאז היא פתחה בה משרד לפני כשנה. ברבעון הראשון של 2011 התסכמו מכירות פוינטר ב-21 מיליון דולר בארץ ובחו"ל

התקנת המערכת תאפשר להפחית את צריכת הדלק ולהקטין את מספר תאונות הדרכים שבהן מעורבות מכוניות החברה הברזילאית

Pointer Telocation
מערכת של פוינטר למעקב ואיסוף נתונים בציי רכב

חברת פוינטר (Pointer Telocation) מראש העין, זכתה בפרוייקט לאספקת מערכת ניהול ציי רכב עבור חברה גדולה בברזיל. היקף הפרוייקט נאמד ב-2 מיליון דולר לשלוש שנים. החברה מסרה שזהו הפרוייקט הגדול ביותר שלה בברזיל, מאז החלה לפעול במדינה לפני כשנה.

הפרוייקט מבוצע עבור חברה גדולה בברזיל וכולל התקנת אבזרי מעקב ותקשורת בצי של יותר מ-2,000 כלי-רכב. הפיתרון נועד לסייע לחברה הברזילאית לעקוב אחר אחר צריכת הדלק של צי המכוניות ולנהל את צריכת הדלק באופן חסכוני.

מכוניות סלולריות

מערכת המעקב והניטור מונעת שימוש בלתי מורשה בכלי-הרכב ומאפשרת לצמצם את היקף תאונות הדרכים בהן הם מעורבים. הטכנולוגיה פותחה בחטיבת Cellocator של החברה, המספקת פתרונות מעקב וניהול אחר ציי רכב ומטענים באמצעות תשתיות התקשורת הסלולרית. נשיא ומנכ"ל החברה, דוד מחלב, אמר שבעקבות הגידול בהסכמי השירות בחו"ל תגדיל החברה את מכירותיה הבינלאומיות בשנת 2011.

ברבעון הראשון של 2011 הסתכמו מכירות החברה בכ-21 מיליון דולר. מתוכן 37% היו של מכירת מוצרים ו-63% היו של מכירת שירותים. מתוך כלל המכירות, כחמישית (21%) מהמכירות היו בחו"ל.

חברת פוינטר מתמקדת בפיתוח ואספקת פתרונות ניהול משאבים ניידים (Mobile Resource Management). החברה מספקת מוצרים ושירותים לחברות ביטוח, לציי רכב, שירותי גרר ותחזוקה, איתור כלי-רכב גנובים ועוד.

בשנים האחרונות החברה צמחה באמצעות מיזוגים ורכישות: בשנת 2004 היא רכשה את הפעילות של שגריר, ובשנת 2007 היא רכשה את הפעילות של Cellocator. לחברה משרדים בישראל, ארגנטינה, מקסיקו, ברזיל ורומניה. ההנהלה ומרכז הפיתוח פועלים מאזור התעשייה אפק שבראש העין.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אבטחה , חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת