אינטל קפיטל הובילה השקעה של 7 מיליון דולר ב"עומק אינטראקטיב"

13 יולי, 2011

טכנולוגיית Beckon של החברה מחלצת מידע תלת-מימדי גולמי מתוך מצלמות תלת-מימדיות ומתרגמת אותו באופן שבו המכונה מסוגלת לפענח מחוות של בני-אדם. המחוות מתורגמות לפקודות שליטה בחומרה או בתוכנה

טכנולוגיית Beckon של החברה מחלצת מידע תלת-מימדי גולמי מתוך מצלמות תלת-מימדיות ומתרגמת אותו באופן שבו המכונה מסוגלת לפענח מחוות זיהוי מחוות מחשוב אינטל

חברת עומק אינטראקטיב (Omek Interactive) המפתחת כלים וטכנולוגיות לזיהוי מחוות (Gesture Recognition) השלימה גיוס הון בהיקף של 7 מיליון דולר. הגיוס הובל על-ידי קרן ההשקעות של חברת אינטל, Intel Capital.

טכנולוגיית Beckon של החברה מחלצת מידע תלת-מימדי גולמי מתוך מצלמות תלת-מימדיות ומתרגמת אותו באופן שבו המכונה מסוגלת לפענח מחוות של בני-אדם. המחוות מתורגמות לפקודות שליטה בחומרה או בתוכנה.  "הכלים של עומק עובדים עם כל המצלמות התלת-מימדיות הנפוצות כיום בשוק, ומאפשרים למפתחים לכתוב את הקוד פעם אחת, ולהשתמש בו פעמים רבות בפלטפורמות שונות", הסבירה מנכ"לית עומק, ג'אנין קוטלירוף.

חברת עומק אינטראקטיב הוקמה בשנת 2006 על-ידי ג'אנין וגרשון קולטירוף. ג'אנין שימשה בעבר מנכ"לית חברת Net2Phone שנימכרה ל-AT&T ב-2001 תמורת 1.4 מיליארד דולר. ד"ר גרשון קולטירוף משמש כמנהל הטכנולוגי הראשי של החברה. לפני כן שימש כמנהל הטכנולוגי של IDT Video Technologies.

קרן אינטל קפיטל הוקמה במטרה להשקיע בחברות שמוצריהן מרחיבות את השימוש בארכיטקטורת המחשוב של אינטל. בשנת 2010 ביצעה הקרן 119 השקעות בהיקף כולל של 327 מיליון דולר, כ-44% מהן מחוץ לארה"ב.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: השקעות והון סיכון , חדשות , תוכנה ותכנון אלקטרוני