יעקב לוי מחליף את זאב לשם כמנכ"ל AMS Electronics

14 יולי, 2011

לשם התפטר לאחר שלושה וחצי חודשים בלבד בתפקיד, בעקבות חילוקי דעות עם יו"ר החברה, יהושע אגסי, המרכז כיום את תהליכי ההבראה של החברה. AMS מעסיקה כ-200 עובדים ועוסקת בהשמת רכיבי SMT על-גבי מעגלים מודפסים, שירותי בדיקה, הנדסה ושירותי ייצור מלאים של מכונות מורכבות בסדרות ייצור קצרות

בחודש שעבר גייסה החברה 29 מיליון שקל להחזרת חובות ומימון תוכנית הבראה

ייצור אלקטרוני SMT יהושע אגסייעקב לוי, ששימש בארבע השנים האחרונות כסמנכ"ל המסחרי של קבלנית הייצור האלקטרוני מראש העין AMS Electronics, התמנה היום למנכ"ל החברה במקום זאב לשם שהתפטר בתחילת השבוע. לוי הוא בוגר לימודי מנהל עסקים מאוניברסיטת דרבי, ולפני כן שימש כמנהל המכירות של אמטל.

ל-Techtime נודע שזאב לשם התפטר לאחר שלושה וחצי חודשים בלבד בתפקיד, בעקבות חילוקי דעות עם יו"ר החברה, יהושע אגסי, המרכז כיום את תהליכי ההבראה של החברה.

תוכנות לניהול הייצור והמלאי

היו"ר אגסי אמר שתוכנית ההבראה כוללת קיצוץ של משרות תקורה (במסגרת זו פוטרו לפני חודש וחצי מעל 20 עובדים) ושיפור התפעול. "אנחנו משקיעים בשיפור תהליכי הייצור וברכישת תוכנות לניהול משופר של רצפת הייצור ושל המלאי. תעשיית הייצור האלקטרוני פועלת בשולי רווח נמוכים מאוד, ולכן קבלני הייצור חייבים להיות יעילים מאוד". להערכתו, בתוך מספר חודשים יורגשו תוצאות תהליך ההתייעלות שהחברה החלה לבצע.

חברת AMS מעסיקה כ-200 עובדים ועוסקת בהשמת רכיבי SMT על-גבי מעגלים מודפסים, שירותי בדיקה, הנדסה ושירותי ייצור מלאים (Turnkey Projects) של מכונות מורכבות בסדרות ייצור קצרות.

בשלוש השנים האחרונות החברה מציגה הפסדים גדלים מדי שנה, וב-2010 היא הפסידה 22.9 מיליון שקל. בחודש שעבר היא גייסה מבעלי המניות בעיקר כ-29 מיליון שקל בהנפקה פרטית למימון תוכנית ההבראה והחזרת חובות עבר של 18 מיליון שקל.

 

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית