אריאל קופרמן מונה לסמנכ"ל התפעול של QualiSystems

17 יולי, 2011

חברת QualiSystems מגני-תקווה, מייצרת ומשווקת את תוכנת הבדיקות האוטומטיות וניהול האיכות TestShell. התוכנה מאפשרת לנהל את כל תהליכי הבדיקות האוטומטיות במעבדות מחקר ופיתוח, בקרב צוותי אימות תכנון ובקווי ייצור אלקטרוניים

קופרמן יהיה אחראי על התפעול השוטף של החברה. QualiSystems מגני-תקווה פיתחה את תוכנת הבדיקות האוטומטיות וניהול האיכות TestShell

TestShell software צב"ד בדיקות פיתוח אלקטרוני
אריאל קופרמן

אריאל קופרמן (38) מונה לתפקיד סמנכ"ל התפעול (COO) של חברת QualiSystems מהרצליה, המפתחת פתרונות תוכנה לביצוע אוטומציה של בדיקות איכות וניהול מעבדה.

במסגרת התפקיד, קופרמן יהיה על התפעול השוטף של החברה, ניהול האסטרטגיה הארגונית ותכנון המשימות הארגוניות הנוגעות ללקוחות ולעובדים. הוא יעבוד צמוד למנכ"ל ולצוות הניהולי.

לפני המינוי שימש קופרמן כ-VP Delivery של החברה, והיה אחראי על הניהול השוטף הלקוחות, השירותים המקצועיים וניהול איכות המוצר. לפני הצטרפותו לחברה, הוא שימש כ- Release Manager בחברת נייס מערכות. לקופרמן ניסיון בניהול תהליכי פיתוח, אינטגרציה ובדיקה. פעילותו המקצועית החלה בחברת אלביט, לאחר קבלת תואר במדעי המחשב מהמרכז הבין-תחומי בהרצליה.

חברת QualiSystems מגני-תקווה, מייצרת ומשווקת את תוכנת הבדיקות האוטומטיות וניהול האיכות TestShell. התוכנה מאפשרת לנהל את כל תהליכי הבדיקות האוטומטיות במעבדות מחקר ופיתוח, בקרב צוותי אימות תכנון ובקווי ייצור אלקטרוניים. התוכנה מנהלת את תשתית הבדיקות הפונקציונליות ומספקת ממשק אחיד בין כל תחנות הבדיקה. נשיא החברה הוא אריה פיינגולד, מייסד מרקורי אינטראקטיב ואורסוס.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , תוכנה ותכנון אלקטרוני