מיטרוניקס החזירה לספק סיני כ-1,600 ספקי כוח תקולים

18 יולי, 2011

ההחזרה בוצעה לאחר שהתגלו תקלות בספקי כוח המיועדים לשימוש ברובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות שהיא מייצרת. בסך הכל, הספק הסיני ייצר השנה עבור מייטרוניקה כ-90 אלף ספקי כוח. להערכת החברה היא מחזיקה בכ-32% מהשוק העולמי של רובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות

בסך הכל, הספק הסיני ייצר השנה עבור מייטרוניקס כ-90 אלף ספקי כוח

חברת מיטרוניקס (Maytronics), המייצרת רובוטים לניקוי בריכות שחייה, נאלצה להחזיר לאחרונה 1,600 ספקי כוח ליצרן הסיני שממנו הם הוזמנו. החברה החליטה לדרוש מהיצרן להחליף את הספקים לאחר שהתגלו מספר תקלות בספקים המספקים את הכוח החשמלי לרובוטים שאותם החברה מייצרת. היום הודיעה החברה שהארוע לא ישפיע על תוצאותיה הכספיות, וכי מדובר בכ-1,600 ספקים מתוך כ-90 אלף ספקים שהיא קיבלה השנה.

רובוט ספקי כוח יציור אלקטרוניחברת מיטרוניקס מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק רובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות ובפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים נוספים לבריכות שחייה בתחומי הטיפול במים והבטיחות. כ-98% ממכירותיה הן באירופה וארה"ב.

שוק עונתי

החברה מושפעת מתנודות עונתיות חזקות: כ-70% מהמכירות מרוכזות במחצית הראשונה של השנה, מכיוון שבחצי הכדור הצפוני נפתחות הבריכות בסביבות מאי ונסגרות בספטמבר. לקוחות החברה, שהם המפיצים, מרכזים את הרכישות בחודשים ינואר-יולי, ומוכרים אותם עם פתיחת הבריכות ועד סגירתן בסוף הקיץ.

להערכת החברה, היא מחזיקה בכ-32% מהשוק העולמי של רובוטים לבריכות שחייה פרטיות, המהוות כ-65% ממכירותיה. לאחרונה היא דיווחה שתחושת היציאה מהמשבר באירופה ובארה"ב באה לידי ביטוי בהגדלת המכירות. בשנת 2010 הסתכמו מכירות החברה בכ-232  מיליון שקל. ברבעון הראשון של 2011 צמחו מכירות החברה בכ-21% והסתכמו בכ-92.5 מיליון שקל.

 

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית