הדור החדש של פתרונות האחסון של יבמ פותח בישראל

20 יולי, 2011

החברה חשפה את משפחת XIV GEN 3 אשר פותחה בהרצליה במרכז הפיתוח שהוקם בעקבות רכישת חברת XIV לפני 3 שנים. מערכות האחסון החדשות כוללות גם פתרונות אינפיניבנד מתוצרת מלאנוקס הישראלית

החברה חשפה את משפחת XIV GEN 3 אשר פותחה בהרצליה במרכז הפיתוח שהוקם בעקבות רכישת חברת XIV לפני 3 שנים

אחסון אינפיניבנד יבמ תקשורת זיכרון מטמון
מערכת האחסון החדשה XIV הדור השלישי

חברת יבמ חשפה את הדור החדש של מערכות אחסון, אשר פותחו בישראל. המערכות שייכות למשפחת XIV, אשר נירכשה על-ידי יבמ לפני 3 שנים.

המערכות החדשות כוללות גם תקשורת פנימית מהירה בטכנולוגיית אינפיניבנד, שפותחה בחברת מלאנוקס הישראלית.

1,100 לקוחות חדשים

יבמ דיווחה שעד היום היא סיפקה כ-4,500 מערכות XIV ללקוחות בעולם, בהם יותר מ-1,100 לקוחות חדשים שלפני הופעת המערכות החדשות לא היו לקוחות יבמ.

שרתי האחסון החדשים מסדרה XIV Gen3 מספקים ביצועים משופרים ביישומים ובעומסי עבודה תובעניים במיוחד. הם מתאימים לסביבות וירטואליזת, מחשוב אנליטי ומחשוב ענן.חברת הייעוץ ITG  העריכה שמערכות XIV מהדור השלישי מפחיתות את עלות הבעלות ב-69% בהשוואה למערכות מקבילות. יבמ העריכה שהן מהירות פי 4 מדגמים קודמים מתוצרתה.

יבמ XIV פיתוח ישראלי אחסון וירטואליזציה מחשוב ענן
רון אשר

מנהל פיתוח של XIV ומרכז הפיתוח של קבוצת המערכות והטכנולוגיות (STG) של יבמ בישראל, רון אש, מסר שהמערכות פותחו ברובן במרכז הפיתוח של החברה בתל-אביב, תוך שיתוף פעולה עם מרכזי הפיתוח של יבמ בארה"ב ובסין.

ארכיטקטורה חדשה

בדור החדש שולבה טכנולוגיית InfiniBand לתקשורת פנימית, התקשורת החיצונית שודרגה ל-24 ממשקי FC של  8Gbps ו-22 ממשקי iSCSI. בנוסף, הוגדלו עוצמת החישוב ונפח זיכרון המטמון גדול יותרכדי להשיג שיפור במדדי Latency, Random Read, ו-Sequential Read Throughput.

הטכנולוגיה החדשה מאפשרת למערכות האחסון מהדור ה-3 לבצע  אופטימיזציה אוטומטית של ביצועי האחסון במגוון יישומים, דוגמת בסיסי נתונים, דואר אלקטרוני, עיבוד תנועות מקוונות ו-ERP. בתחילת 2012 תספק יבמ לתוספת של כונן SSD (אחסון על-גבי שבב זיכרון ולא באמצעות דיסקים) בנפח של עד 7.5 טרא-בייט.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מחשבים ומערכות משובצות