גירית רכשה את לידקום ישראל בכמה מיליוני שקלים

7 אוגוסט, 2011

החברה נמצאת כשנה בתהליך כינוס נכסים. 30 עובדי לידקום בישראל ישתלבו בחברת גירית שבבעלות אלקו אנרגיה ותשתיות. מנכ"ל גירית, רמי פלח, אמר שהעיסקה פותחת בפני גירית אפשרות להרחיב את פעילותה לחו"ל

רמי פלח: "הרכישה מציבה אותנו בעמדת פתיחה מצוינת לקראת הרחבת פעילותנו בארץ ובחו"ל"

גירית אלקו פלח סלולר תשתיות אלחוטחברת גירית, המתמחה בפתרונות תקשורת ובקרה תעשייתית לשוק הארגוני, רכשה את הפעילות של חברת לידקום (Leadcom) בישראל, לאחר שזו נקלעה לקשיים עסקיים. גירית לא מסרה את ההיקף הכספי של העסקה. מקורות בתעשייה העריכו היום שהעסיקה היתה בשווי של מיליוני שקלים בודדים. זאת, בעקבות המצב הקשה אליו נלקעה החברה, המצוייה כשנה בתהליכי כינוס נכסים. במסגרת העיסקה, תקלוט גירית את כל 30 עובדי לידקום ישראל. העיסקה צפויה להסתיים בראשון באוקטובר.

חברת לידקום עוסקת בהקמת והפעלת אתרי סלולר. בין לקוחותיה: חברות הסלולר פרטנר, סלקום ופלאפון ומשרדי ממשלה. רכישת פעילות לידקום מרחיבה את נוכחותה של גירית בשוק הארגוני ובמיוחד בשוק תשתיות הסלולר הצומח. היא הוקמה כחברה בת עצמאית, המשוייכת לחברת לידקום העןלמית, המעסיקה כ-800 עובדים. בשנים האחרונות שימש משה טרי כיו"ר החברה.

חברת גירית מספקת פתרונות מחשוב ובקרה למוסדות פיננסיים וארגונים גדולים. לקוחותיה כוללים בנקים, צה"ל ומכון ויצמן. בחודש מאי השנה הודיעה גירית על זכייתה בפרויקט להקמת חדר פיקוד ולחימה ממוחשב עבור חיל האוויר האמריקאי בהיקף כספי של כ-20 מיליון שקל.

מנכ"ל גירית, רמי פלח, אמר שרכישת הפעילות של לידקום מצטרפת למהלך קודםשל מיזוג חברת טקסל לתוך גירית. "היא תגדיל את סל המוצרים והפתרונות שאנו מציעים. הרכישה מציבה אותנו בעמדת פתיחה מצוינת לקראת הרחבת פעילותנו בארץ ובחו"ל".

לדבריו, לידקום משלימה את קבוצת החברות של אלקו אנרגיה ותשתיות, שגירית נמנית עליהן. "יכולות הקבוצה מעניקות לנו יתרון משמעותי בפרויקטים הדורשים ידע ומומחיות רב-תחומיים".

חברת גירית מספקת פתרונות מחשוב, אבטחה ומולטימדיה לשוק הארגוני. החברה מתמחה בפרויקטים מורכבים ובהקמת חדרי מחשב ומערכות מתח נמוך. בין לקוחותיה: הבנקים הגדולים, משרדי ממשלה, צה"ל, מכון ויצמן, יבמ, HP, מיקרוסופט, חברות הסלולר וחלק מבתי החולים הגדולים בארץ. גירית היא חברה בת בקבוצת אלקו אנרגיה ותשתיות.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: השקעות והון סיכון , חדשות , תעשייה ישראלית