עירא פלטי עם פרסום התוצאות: "אנחנו בונים חברה גלובלית"

8 אוגוסט, 2011

אומנם המכירות של סרגון צמחו ב-10% ל-110.4 מיליון דולר - אולם היא מדווחת על הפסד הנובע בחלקו מהוצאות רכישת חברת Nera הנורבגית בתחילת השנה. החברה הצהירה על יעד של 150 מיליון דולר ברבעון עד לשנת 2012

בעקבות העיסקה, מעסיקה סרגון כ-1,200 עובדים בישראל, בנורבגיה ובמשרדים ברחבי העולם

סרגון ceragon עירא פלטי תקשורת אלחוטית מיקרוגל
עירא פלטי

"הרבעון השני של 2011 מביא לידי ביטוי את ההתקדמות שלנו בבניית חברה גלובלית", אמר היום נשיא ומנכ"ל חברת סרגון נטוורקס (Ceragon) עירא פלטי.

"ההכנסות ברבעון השני צמחו מהר יותר מההערכות הגבוהות ביותר שלנו, ומייצגות יחס Book-to-Bill חזק של יותר מ-1. אנחנו יוצרים חברה בעלת חשיפה גיאוגרפית מאוזנת ובסיס לקוחות רחב בכל העולם".

שנת המיזוג

הדברים נאמרו עם פרסום תוצאות הרבעון השני של החברה, המייצגות גידול של 10% ביחס לרבעון הראשון של השנה, שהיה הרבעון המאוחד הראשון של חברת סרגון עם חברת Nera הנורבגית שאותה רכשה בתחילת השנה. כזכור, במהלך המיזוג אמר פלטי שהיעד של החברה הוא להגיע להיקף מכירות של 150 מיליון דולר ברבעון עד לסוף 2012.

בסך הכל, המכירות ברבעון הסתכמו ב-110.4 מיליון דולר. למרות הצמיחה, החברה דיווחה על הפסד של 16.2 מיליון דולר, הכולל גם הוצאות בעקבות רכישת Nera, בהיקף של 14.4 מיליון דולר. פרופיל המכירות של החברה נחשב למאוזן מאוד: 28% באירופה, 32% באמריקה הלטינית, 22% בהודו ואסיה, 9% באפריקה ו-9% בצפון אמריקה.

סרגון נטוורקס הינה ספקית בינלאומית של פתרונות תקשורת מהירים לרשתות תקשורת אלחוטיות. החברה מספקת פתרונות Backhaul מתקדמים לטווח קצר עבור רשתות סלולריות מהדור הרביעי ורשתות LTE, המאפשרים העברת קול, וידאו ונתונים בפרוטוקול IP. חברת  Nera עסקה באספקת פתרונות Backhaul לטווח ארוך. בעקבות העיסקה, מעסיקה כיום סרגון כ-1,200 עובדים בישראל, בנורבגיה ובמשרדים ברחבי העולם.

 

 

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת