אלטק מתאוששת: עלייה של 29% במכירות ברבעון השני

11 אוגוסט, 2011

לאחר שלוש שנים של צמצומים ודריכה במקום, החברה הגדילה את קיבולת הייצור ביותר מ-40%, נכנסה לתחום חדשים בתעשיית הביטחון והמיכשור הרפואי, ואף הציגה רווח נקי של מיליון דולר במחצית הראשונה של 2011

ההשקעות בציוד ובהגדלת כושר הייצור בוצעו באמצעות אשראי ספקים

יצרנית המעגלים המודפסים (PCB) הישראלית, חברת אלטק (Eltek) מפתח תקווה, ממשיכה להתאושש לאחר שעברה מספר שנים קשות. היום דיווחה החברה על עלייה של 29% במכירות ברבעון השני של 2011 בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, להיקף של 11.5 מיליון דולר.מעגלים מודפסים PCB אריה רייכרט אלטק

בסיכום חצי שנתי, הסתכמו המכירות ב-23.4 מיליון דולר, עלייה של 26% בהשוואה למחצית הראשונה של 2010. הרווח הנקי במחצית הראשונה של השנה הסתכם ב-1 מיליון דולר, בהשוואה להפסד של כ-760 אלף דולר במחצית 2010.

נשיא ומנכ"ל החברה, אריה רייכרט, אמר שאחרי שלוש שנים של צמצום בהשקעות, החברה חזרה לבצע השקעות בציוד חדיש, בהגדלת כושר הייצור ובצמצום עלויות, כשהמימון נעשה בעיקר באמצעות אשראי ספקים. "ברבעון השני פיתחנו אפליקציות חדשות למעגלים המיועדים למכשור רפואי זעיר אשר יחזקו את מעמדה של אלטק כמובילה בשוק הציוד הרפואי. אנו מאמינים כי הישגים אלו וההזמנות האחרונות למעגלים שהתקבלו מיצרן ציוד רפואי אמריקאי יתרמו לריווחיות ברבעונים הבאים".

חברת אלטק מעסיקה כ-320 עובדים ומתמחה בייצור מעגלים רב-שכבתיים גמישים/קשיחים וקשיחים בטכנולוגיית HDI ונמצאת בשליטת איש העסקים יוסי מימן (24%). לאחרונה דיווח Techtime שהחברה השלימה תהליך של הגדלת קיבולת הייצור שלה ב-40% והתרחבות הפעילות בשוק הביטחוני בארה"ב.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית