ח. מר מתבססת באמ' הלטינית: צופה מכירות של 20 מ' ד' ב-2012

17 אוגוסט, 2011

חתמה על הסכם להקמת אתרי תקשורת סלולרית בשיטת Turn-Key עבור מפעיל תקשורת במרכז אמריקה. הפרוייקט כולל הרכשה, רישוי, הקמת האתרים, אספקת מגדלי תקשורת ואספקת ציוד נלווה, בהיקף של כ-5 מיליון דולר ל-6 החודשים הקרובים

מנכ"ל החברה, מריאן כהן, אמר שההסכם עם המפעיל החדש מהווה המשך של התרחבות החברה במרכז ובדרום אמריקה.

חברת ח. מר תעשיות, חתמה על הסכם לאספקת שירותי הקמת אתרי תקשורת סלולרית בשיטת Turn-Key עבור מפעיל תקשורת במרכז אמריקה. הפרוייקט כולל הרכשה, רישוי, הקמת האתרים, אספקת מגדלי תקשורת ואספקת ציוד נלווה, בהיקף של כ-5 מיליון דולר ל-6 החודשים הקרובים. ההסכם הוא ל-5 שנים, ועל-פי תוכניות העבדוה של הלקוח, החברה מעריכה שהיקף מכירותיה עבורו יגיעו להיקף כולל של כ-20 מיליון דולר בכל שנת 2012.

מנכ"ל החברה, מריאן כהן, אמר שההסכם עם המפעיל החדש מהווה המשך של התרחבות החברה במרכז ובדרום אמריקה. "אנו פועלים להרחיב את הפעילות בתחומים נוספים מלבד תחום התקשורת, ולאחרונה הודענו על זכייה בפרויקט בהיקף של כ-42 מיליון דולר לאבטחת העיר בואנוס איירס".

חברת ח.מר מספקת פתרונות Turn Key בתחומי התקשורת, הביטחון ושירותי החירום. היא פועלת במסגרת של שלוש חטיבות: תקשורת אלחוטית (Wireless), תקשורת רחבת פס (Broadband) וחטיבת מערכות, המתמקדת במערכות תקשורת צבאיות וביטחוניות. הקבוצה מעסיקה יותר מ-1,300 עובדים, כמחציתם טכנאים ומתקינים והשאר אנשי תוכנה וחומרה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , תעשייה ישראלית , תקשורת