ח.מר זיהתה את תחום "העיר הבטוחה"

23 אוגוסט, 2011

פרויקט עיר בטוחה (Safe City) הוא פרויקט שמטרתו להגביר את הביטחון האישי של תושבי ערים ולספק לכוחות השיטור יכולות טובות יותר במאבק באלימות ובפשיעה. הפרויקטים כוללים הקמת מערכי תקשורת ייעודיים ומוקדי שליטה ובקרה, התקנת מצלמות ניידות ונייחות ואספקת מערכות אבטחה מתקדמות וציוד ייעודי לכוחות השיטור

חברת ח.מר מערכות אבטחה ותקשורת, הנמצאת בבעלות קבוצת ח. מר תעשיות, חתמה לאחרונה על מספר חוזים לאספקת קרונות שליטה ובקרה בהיקף של 50 מיליון דולר.

מנכ"ל החברה, מריאן כהן, אמר שהחברה זיהתה ביקוש להקמת מערכי "ערים בטוחות", אשר נועדו לספק לתושבים רמה סבירה של ביטחון אישי. "לאחרונה זכינו בישראל בחוזים להקמת מערכים כאלו בערים לוד וראשון לציון, ובחוזה להקמת מערך 'עיר בטוחה' בבואנוס-איירס, ארגנטינה, בהיקף של כ-42 מיליון דולר. להערכתנו הביקוש העולמי למערכים מסוג זה נמצא בצמיחה".

פרויקט עיר בטוחה (Safe City) הוא פרויקט שמטרתו להגביר את הביטחון האישי של תושבי ערים ולספק לכוחות השיטור יכולות טובות יותר במאבק באלימות ובפשיעה. הפרויקטים כוללים הקמת מערכי תקשורת ייעודיים ומוקדי שליטה ובקרה, התקנת מצלמות ניידות ונייחות ואספקת מערכות אבטחה מתקדמות וציוד ייעודי לכוחות השיטור.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אבטחה , חדשות , תעשייה ישראלית