ד"ר ליאור יהלומי פורש מניהול הכספים של וישיי העולמית

25 אוגוסט, 2011

יהלומי הוביל את ההפרדה של קבוצת Vishay Precision, שני מהלכי רכישת מניות עצמית בהיקף של 425 מיליון דולר והסכם אשראי בהיקף של 450 מיליון דולר

את מקומו תמלא לורי ליפקמן, כיום סגנית נשיא לכספים בחברה

ד"ר ליאור יהלומי, סמנכ"ל הכספים של חברת וישיי (Vishay) העולמית הודיע על התפטרותו. הוא יפרוש מהתפקיד בסוף חודש אוגוסט. את מקומו תמלא לורי ליפקמן, כיום סגנית נשיא לכספים בחברה.

יו"ר וישיי, מרק זנדמן, הודה ליהלומי ואמר שהוא פורש מהחברה כשהיא במצב כספי מצויין. נשיא ומנכ"ל וישיי, ד"ר ג'רלד פורד, סיפר שיהלומי הוביל מספר מהלכים פיננסיים חשובים בחברה, בהם ההפרדה של קבוצת Vishay Precision, שני מהלכי רכישת מניות עצמית בהיקף של 425 מיליון דולר והסכם אשראי בהיקף של 450 מיליון דולר. "עבדנו ביחד על ארגון מחדש של החברה כדי לייצב אותה ולשפר את הריווחיות במהלך המשבר הכלכלי".

יהלומי הצטרף לוישיי ב-2006 ונכנס לתפקיד סמנכ"ל הכספים בספטמבר 2008. לפני כן הוא מילא תפקידי ניהול בתחום שירותי המימון והשקעות הון סיכון בחברות טכנולוגיות. יהלומי פירסם הצהרה שבה הסביר שבעקבות פיטרתו של מייסד החברה, ד"ר פליקס זנדמן, הגיע הזמן מבחינתו לחפש אתגרים חדשים. "זה היה כבוד עבורי לעבוד עם וישיי ועם ד"ר פליקס זנדמן יוצא הדופן".

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות