סמסונג שילבה את תוכנת רד בנד במחשבי הטאבלט Galaxy

30 אוגוסט, 2011

המערכת תותקן בטלפונים של סמסונג המבוססים על אנדרואיד ועל המערכת הקניינית שלה, וכן בסדרת מחשבי הטאבלט הפופולרית Galaxy, שאפל מנסה להיאבק בה בבתי המשפט

סמסונג רכשה רישיון שימוש לכל חבילת פתרונות הניהול והעידכון של רד בנדRed Bend Software

חברת סמסונג (Samsung) רכשה רישיון שימוש בכל חבילת הפתרונות של חברת רד בנד (Red Bend) מהוד השרון, לניהול מרחוק של תוכנות ועידכונים באבזרים סלולריים ניידים. המערכת תותקן בטלפונים של סמסונג המבוססים על אנדרואיד ועל המערכת הקניינית שלה, וכן בסדרת מחשבי הטאבלט הפופולרית Galaxy, שאפל מנסה להיאבק בה בבתי המשפט.

חברת רד בנד תוכנה נוסדה בשנת 1999 במימון קרנות הון-סיכון ומפעילה משרדים בארה"ב, בריטניה, יפן, ישראל, סין וקוריאה. לאחרונה הודיעה החברה שהיא חצתה את קו מיליארד האבזרים המנוהלים בעולם באמצעות חבילות התוכנה שלה, vRapid Mobile ו-vDirect Mobile, שסמסונג רכשה את זכויות השימוש בהן. כיום הם מנהלים אבזרים של כ-80 יצרנים בעולם.

תוכנת vRapid Mobile נחשבת לפתרון FOTA (עדכון קושחה מרחוק) מוביל ולהערכת חברת המחקר Ovum היא תופסת 64% משוק ניהול התוכנה והעדכון מרחוק של טלפונים סלולריים. היא מאפשרת לספקי השירות ולמפעילים גם לשפר את חוויית המשתמש בזכות התקנה בלתי נראית של העדכונים והתכונות בטלפון, ללא צורך להפסיק את השימוש בו.

תוכנת vDirect Mobile תואמת לכל שרתי Device Management התומכים בתקני Open Mobile Alliance.  התוכנה משמשת בפלטפורמות מרובות, מערכות הפעלה ומערכות זיכרון על טלפונים פשוטים, טלפונים חכמים, התקני WiMAX ומודולי M2M.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , טאבלט וסמארטפון , תוכנה ותכנון אלקטרוני , תעשייה ישראלית