איתי רוזנפלד מונה למנכ"ל אפלייד ישראל במקום רונן בנציון

1 ספטמבר, 2011

רונן בנציון יפרוש מהחברה לאחר 17 שנות פעילות. רוזנפלד שימש כראש חטיבת הפיתוח של מוצרי הבדיקה, הכוללת שניים ממוצרי הדגל של החברה: UVision ו-Aera. הוא ישמש גם כנשיא אפלייד ישראל וינהל פעילויות נוספות של החברה המתקיימות בארץ. רוזנפלד ייכנס לתפקיד בחודש ספטמבר, שבמהלכו יבצע חפיפה עם בנציון

רוזנפלד שימש כראש חטיבת הפיתוח של מוצרי הבדיקה, הכוללת שניים ממוצרי הדגל של החברה: UVision ו-Aera

PDC UVision Aera
איתי רוזנפלד, המנכ"ל החדש של אפלייד ישראל

איתי רוזנפלד ישמש מנכ"ל חברת אפלייד מטיריאלס ישראל (PDC), במקומו של רונן בנציון שיפרוש מהחברה לאחר 17 שנות פעילות.

בנוסף יכהן רוזנפלד כנשיא אפלייד מטיריאלס ישראל ובמסגרת זו ינהל פעילויות נוספות של החברה המתקיימות בארץ. רוזנפלד ייכנס לתפקיד בחודש ספטמבר, שבמהלכו יבצע חפיפה עם בנציון.

חטיבת ה-PDC עוסקת בפיתוח מערכות לתחום בקרת ייצור שבבים, ונחשבת לאחת מהחטיבות המרכזיות באפלייד מטיריאלס. מרכז הפיתוח והייצור בישראל הינו המרכז הגדול ביותר של החברה מחוץ לארה"ב ופועל כיחידה עסקית.

מפיתוח לניהול

לרוזנפלד (48) ניסיון של כ-20 שנים בתעשיית ההייטק הישראלית. הוא החל את עבודתו באפלייד מטיריאלס בשנת 1996 כמהנדס אפליקציה ומילא שורה של תפקידים בכירים, בהם: ראש חטיבת הפיתוח של מוצרי הבדיקה, הכוללת שניים ממוצרי הדגל של החברה: UVision ו-Aera. ב-2007 מונה לסמנכ"ל חטיבת פיתוח המוצר, והיה אחראי על כל פעילות המחקר והפיתוח בישראל, כולל הובלת פיתוח הדור הבא של מערכות בקרת האיכות. רוזנפלד ימשיך למלא תפקיד זה בנוסף למינוי החדש, עד שיימצא לו מחליף.

איתי רוזנפלד יחליף בתפקידו את רונן בנציון שהצטרף לאפלייד בשנת 1994. בנציון התמנה לפני 4 שנים לתפקיד מנכ"ל PDC, סגן נשיא אפלייד מטיריאלס העולמית ונשיא אפלייד ישראל, והוביל את החברה במהלך המשבר ואף חיזק את מעמדה בשוק.

סגן נשיא אפלייד העולמית, ד"ר רנדיר טאקור, אמר שב-17 השנים האחרונות "זכינו ליהנות מכישוריו ויכולותיו יוצאות הדופן של רונן ומתרומתו הייחודית לאפלייד מטיריאלס. רונן ידע לנווט בהצלחה בתקופות קשות ולהצעיד את החברה קדימה בצורה מעוררת הערכה, בפרט בביסוסה של ישראל כמרכז ייצור ופיתוח מרכזי באפלייד העולמית".

בהתייחס למינויו של רוזנפלד אמר: "מקצועיותו וניסיונו בניהול פעילות הפיתוח זכו להערכה רבה והביאו את החברה להישגים מרשימים. אני בטוח שהוא יצליח בתפקידו החדש".

חברת אפלייד מטיריאלס נחשבת למובילה עולמית בפיתוח ציוד, שירותים ותוכנה לייצור שבבים, צגים שטוחים ופתרונות סולאריים. בישראל החברה מעסיקה החברה כ-1,000 עובדים ונחשבת למרכז המו"פ והייצור הגדול ביותר של אפלייד מחוץ לארצות הברית.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , סמיקונדקטורס