סייברטק מצטרפת לתוכנית התמריצים של טאואר-ג'אז

7 ספטמבר, 2011

התוכנית נועדה לעודד ספקיות שירותי תכנון רכיבים להמליץ ללקוחותיהן על טאואר כעל קבלנית ייצור מועדפת. בתחילת השבוע נחתם הסכם הבנות בין טאואר לסמסונג לפיו תייצר סמסונג את הדור הבא של רכיבי ניהול ההספק של סמסונג

חברת סייברטק (SaberTek), המספקת שירותי תכנון של שבבים אנלוגיים, הצטרפה לתוכנית התמריצים של טאואר-ג'אז (TowerJazz). במסגרת התוכנית, היא תקבל הטבות מטאואר עבור חוזי ייצור ושירותים שטאואר תספק ללקוחות סייברטק. מטרת התוכנית היא לעודד חברות דוגמת סייברטק להפנות את לקוחותיהן אל טאואר-ג'אז, עם דגש מיוחד של חוזי ייצור רכיבים בטכנולוגיית SiGe.

Semiconductors Power Managment
סגן נשיא סמסונג ד"ר ג'ה שין לי (מימין) ומנכ"ל טאואר, ראסל אלוונגר

בתחילת השבוע חתמה טאואר-ג'אז על מסמך הבנות מחייב עם חברת סמסונג (Samsung) לפיתוח וייצור המוני של מוצרים חדשים המבוססים על פלטפורמת Power Management 700V של טאואר. על-פי ההסכם, טאואר-ג'אז תהיה יצרן מועדף של מוצרי ההספק של סמסונג, והיא תבצע התאמות של הפלטפורמה לצרכיה המיוחדים של סמסונג. שתי החברות העריכו שהרכיבים הראשונים יגיעו לשוק במחצית השנייה של 2012.

מדובר במוצרים שבהם יש צורך להתמודד עם מעבר ממתחים גבוהים מאוד, כמו 440V ו-700V, לעבודה במתחים נמוכים יותר (6.5V-30V).  ד"ר ג'ה שין לי, סגן נשיא סמסונג, אמר שטאואר נבחרה לייצור הדור הבא של מוצרי המתח הגבוה של סמסונג, בזכות המוניטין המצויינים שלה בתחום פתרונות ניהול הספק, והמחוייבות שלה להצלחת הפרוייקט. "אנו מצפים לעבודה משותפת על מגוון שיהיו בייצור המוני", אמר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , תעשייה ישראלית