אפל מרחיבה את מתקפת הקניין הרוחני על סמסונג: הפעם יפן

8 ספטמבר, 2011

ביפן כבר החלה הפצה מאסיבית של הטאבלט Galaxy Tab 10.1, הכולל גם את תוכנות הניהול מרחוק ועידכונים של חברת רד בנד (Red Bend) מהוד השרון

אבזרי Galaxy מבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל ונחשבים למתחרים החזקים ביותר של האייפון והאייפד

לאחר שזכתה בהצלחות ראשוניות בהוצאת צווי מניעה האוסרים על השיווק של טאבלים של סמסונג באירופה, מרחיבה אפל את מתקפת הקניין הרוחני, והגישה בקשה בבית המשפט המחוזי בטוקיו להוצאת איסור שיווק של הטאבלטים והסמארטפונים של סמסונג ממשפחת Galaxy. כך דיווחה היום סוכנות רויטרס.

המאבק המשפטי בין שתי החברות החל בחודש אפריל. היעד של אפל הוא משפחת אבזרי Galaxy, המבוססים על מערכת ההפעלה אנדרואיד של גוגל ונחשבים למתחרים החזקים ביותר של האייפון והאייפד של אפל. חברת אפל טוענת שמכשירים אלה מחקים את מוצריה, והגישה תביעות נגדה בארצות הברית, גרמניה, אוסטרליה וקוריאה.

בתגובה, תבעה סמסונג את אפל ביפן, וכעת אפל דורשת מבית משפט יפני לאסור את מכירת מוצרי סמסונג ביפן. ראוי לציין שלפני כשבוע אסר בית משפט בגרמניה את הפצת מוצרי סמסונג, ואילו החברה עיכבה את הפצת המוצרים באוסטרליה עד לקבלת החלטת בית המשפט בנושא. ביפן החלה הפצה מאסיבית של הטאבלט Galaxy Tab 10.1 , הכולל גם את תוכנות הניהול מרחוק ועידכונים של חברת רד בנד (Red Bend) מהוד השרון.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , טאבלט וסמארטפון , קניין רוחני