קואליסיסטמס ו-MRV: פתרון משותף לניהול מעבדות בדיקה

11 ספטמבר, 2011

הפתרון מבוסס על שילוב תוכנת TestShell של קואליסיסטמס לניהול מעבדות בדיקה ושליטה מרכזית בציוד בדיקה, לבין המתג Media Cross Connect של MRV, המאפשר התחברות אל ציודי רשת שונים בנפחי תעבורה מגוונים

"ניהול מעבדות תקשורת הוא צורך גובר בחברות רבות המתמודדות עם מגוון גדול של תרחישי בדיקה"

חברת קואליסיסטמס (QualiSystems) וחברת MRV Communications הכריזו על פיתרון משותף לניהול מעבדות תקשורת עבור ארגונים המפעילים סביבה מורכבת של תשתיות תקשורת מגוונות.

הפתרון מבוסס על שילוב תוכנת TestShell של קואליסיסטמס לניהול מעבדות בדיקה ושליטה מרכזית בציוד בדיקה, לבין המתג Media Cross Connect של MRV, המאפשר התחברות אל ציודי רשת שונים בנפחי תעבורה מגוונים.

QualiSystems MRV Communications
סכימת הפעולה של תוכנת TestShell

הפתרון מיועד ליצרני ציוד תקשורת רשתות, ספקיות שירותי תקשורת וארגונים גדולים הפועלים בסביבת תקשורת מורכבת. הוא מאפשר ניהול מרכזי של מערכות מבוזרות, זימון והקצאת משאבים בהתאם לצורך, יצירת טופולוגיות בקלות בשיטת drag-and-drop, שליטה אוטומטית והרצת בדיקות אוטומטיות.

סמנכ"ל קואליסיסטמס, איתן לביא, אמר שניהול מעבדות תקשורת הוא צורך גובר בחברות רבות המתמודדות עם מגוון גדול של תרחישי בדיקה ומספר מוגבל של מערכות בדיקה.

חברת QualiSystems מגני-תקווה, מייצרת ומשווקת את תוכנת הבדיקות האוטומטיות וניהול האיכות TestShell. התוכנה מאפשרת לנהל את כל תהליכי הבדיקות האוטומטיות במעבדות מחקר ופיתוח, בקרב צוותי אימות תכנון ובקווי ייצור אלקטרוניים. התוכנה מנהלת את תשתית הבדיקות הפונקציונליות ומספקת ממשק אחיד בין כל תחנות הבדיקה. נשיא החברה הוא אריה פיינגולד, מייסד מרקורי אינטראקטיב ואורסוס. בין לקוחותיה בתחום המוליכים למחצה: סמסונג, ברודקום, מוטורולה וסאנדיסק. בין המשקיעים בחברה : הקרנות אוורגרין ונצ'ר פרטנרס וג'מיני, קבוצת פישמן, משפחת שטראוס, אלטשולר-שחם ואריה פיינגולד.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ציוד בדיקה , תעשייה ישראלית