מיטרוניקס מינתה את חן בנדק למנהל שרשרת האספקה

12 ספטמבר, 2011

מדובר בפונקצייה ניהולית חדשה המאגדת את פעילויות התפעול, הבטחת האיכות, הרכש והמינהל. ביולי האחרון התמודדה יצרנית רובוטי הניקוי לבריכות שחייה עם משבר אספקה, שאילץ אותה להחזיר 1,600 ספקי כוח ליצרן הסיני

מדובר בתפקיד ניהולי חדש שנוצר בעקבות הקמת יחידת "שרשרת האספקה"

רובוט בריכות שחייה שרשרת אספקה
רובוט "דולפין" מתוצרת מיטרוניקס

חברת מיטרוניקס (Maytronics), הנמצאת בבעלות קיבוץ יזרעאל שבעמק יזרעאל, מינתה את חן בנדק, ששימש עד לאחרונה כסמנכ"ל תיפעול בחברת דלתא גליל, למנהל שרשרת האספקה בחברה.

מדובר בתפקיד ניהולי חדש בחברה אשר נוצר בעקבות הקמת יחידת "שרשרת האספקה" במטה החברה. הגוף החדש מאגד בתוכו את יחידות התפעול, הבטחת האיכות, הרכש והמינהל, אשר ידווחו מעתה למנהל שרשרת האספקה. בנדק הוא בעל תואר בהנדסה כימית מהטכניון, ומוסמך במנהל עסקי מאוניברסיטת חיפה. הוא ייכנס לתפקיד בראשון באוקטובר.

תקלה סינית בשרשרת האספקה

השינוי נועד לשפר ולייעל את ניהול שרשרת האספקה בחברה. בחודש יולי האחרון התמודדה מיטרוניקס עם משבר בתחום האספקה, כאשר נאלצה להחזיר 1,600 ספקי כוח ליצרן הסיני שממנו הם הוזמנו. החברה החליטה לדרוש מהיצרן להחליף את הספקים לאחר שהתגלו מספר תקלות בספקים המספקים את הכוח החשמלי לרובוטים שאותם היא מייצרת. מדובר היה בכ-1,600 ספקים מתוך כ-90 אלף ספקים שהיא קיבלה השנה.

חברת מיטרוניקס מתמחה בפיתוח, ייצור ושיווק רובוטים לניקוי בריכות שחייה פרטיות וציבוריות ובפיתוח, ייצור ושיווק של מוצרים נוספים לבריכות שחייה בתחומי הטיפול במים והבטיחות. כ-98% ממכירותיה הן באירופה וארה"ב.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , תעשייה ישראלית