דוד ברזילי מונה לסגן נשיא לשיווק במלאנוקס

13 ספטמבר, 2011

ברזילי שימש כסגן נשיא לתוכנה בחברת וולטיר, אשר נירכשה על-ידי מלאנוקס. בין השאר הוא הקים וניהל את חברת Conduct שאותה רכשה מרקורי בשנת 2000

"נפעל עם השותפים העסקיים להתרחבות בתחום המערכות עתירות המחשוב (HPC), בסיסי הנתונים, מגזר השירותים הפיננסיים, ועולם ה- Web 2.0  והענן"

חברת מלאנוקס (Mellanox) מינתה את דוד ברזילי כסגן נשיא לשיווק, אשר ידווח ישירות לנשיא ומנכ"ל החברה, איל וולדמן. ברזילי הצטרף למלאנוקס בעקבות עסקת הרכישה של חברת וולטיר (Voltaire), שבה הוא שימש כסגן נשיא לתחום התוכנה. בתפקידו החדש הוא יהיה אחראי על כל פעילויות השיווק של מלאנוקס בעולם ועל יוזמות חדשות להרחבת נוכחות החברה בשווקים קיימים ובשווקים חדשים.

"חברת וולטיר הופכת למובילה עולמית עם פתרונות חומרה ותוכנה בעלי חשיבות קריטית למרכזי נתונים", אמר ברזילי. "נפעל עם השותפים העסקיים להתרחבות בתחום המערכות עתירות המחשוב (HPC), בסיסי הנתונים, מגזר השירותים הפיננסיים, ועולם ה- Web 2.0  והענן".

לדוד ברזילי ניסיון של יותר מ-20 שנה בחברות טכנולוגיה. לפני שהצטרף לוולטיר הוא ייסד וניהל את Certagon ושימש כסגן נשיא בחברת מרקורי (Mercury), אשר רכשה ב-2000 את חברת Conduct שאותה ייסד וניהל. לברזילי תואר בהנדסת מחשבים מהטכניון בחיפה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות