יובל 30 לווינד ריבר בנמל תל-אביב: מופע אורות ושירי להקת אבבא

13 ספטמבר, 2011

ווינד ריבר ישראל ערכה מסיבת יומולדת מיוחדת במינה בהשתתפות לקוחותיה, שכללה מופע מחול אורות בביצוע עובדי החברה, תערוכה מקצועית של השותפים העסקיים ושירי להקת אבבא

עשרות מנהלים בכירים מההייטק הישראלי התקבצו אתמול בערב בביתן רידינג 3 בנמל תל-אביב כדי להשתתף בחגיגת ה-30 להקמתה של חברת Wind River, המספקת תוכנות זמן אמת למערכות משובצות ונמצאת בבעלות חברת אינטל.

וונד ריבר ישראל יובל צוקלאחר הנטוורקינג והקבב והמשקאות, פתח את הארוע מנכ"ל ווינד ריבר ישראל, יובל צוק בתיקון טעות נפוצה: "השם Wind River הוא שמו של הר גבוה בוויומינג שבו בילה ג'רי פידלר אחד ממייסדי החברה, ולא עיוות של השם Win Driver". לדבריו, כיום פועלת החברה מול כ-350 שותפים עסקיים ומערכות ההפעלה שלה מותקנות ביותר ממיליארד מחשבים בעולם.

ווינד ריבר ישראל סגן נשיא ג'ים דגלאסאורח הכבוד בארוע היה סגן נשיא בכיר לשיווק בווינד ריבר העולמית, ג'ים דגלאס, אשר הציג את תפיסת החברה על מקומה בשוק העתידי של המערכות המשובצות: "עד לשנת 2015 יהיו בעולם 15 מיליארד אבזרים חכמים מקושרים, ובשנת 2020 יהיו 35 טריליון קישורים. לכן השלב הבא הוא מחשוב ממוקד קונטקסט ויכולת התחברות מאובטחת של אבזרים משובצים אל תשתיות הענן".

ועכשיו, לריקודים

ווינד ריבר ישראל יום הולדת 30לאחר מכן נפתח מופע מיוחד של מחול אורות שבוצע על-ידי כל עובדי חברת ווינד ריבר בישראל להנאת הקהל, ולאחריו הופיעה להקת רוק'נרול שביצעה את שיריה הלוהטים של להקת אבבא. במקביל לחגיגה התקיימה בביתן גם תערוכה מקצועית שבה השתתפו זיילינקס, פריסקייל, אינטל, איסטרוניקס, ארו ישראל, מק'אפי, ITEC, אדוונטק, GE וכן חברת מטריקס ומכללת ג'ון ברייס שבבעלות מטריקס.

הארוע הופק על-ידי חברת MSM מרקטינג.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , שיווק והפצה