קו המוצרים החדש של גרנדסטרים יתבסס על XciteR של DSPG

13 ספטמבר, 2011

השבב פותח עבור מכשירי IP לשוק המשרדי והביתי ומאפשר לבצע שיחות קוליות באיכות HD תוך ניטרול רעשי רקע. בשבוע שעבר הכריזו DSPG ו- Cavium Networks על פיתוח משותף של Multi-service Gateway הממזג בין טלפון ביתי אלחוטי לבין רשת ניהול הבית החכם

חברת גרנדסטרים מייצרת טלפונים לקול ולווידאו הפועלים ברשתות אינטרנט

חברת DSPG תספק את שבבי הניהול לטלפון ה-IP החדש של חברת Grandstream Networks האמריקאית. חברת גרנדסטרים מייצרת טלפונים לקול ולווידאו הפועלים ברשתות אינטרנט, וכן מערכות מעקב מבוססות וידאו. קו המוצרים החדש של החברה השבב XciteR של DSPG. השבב פותח עבור מכשירי IP לשוק המשרדי והביתי. הוא מאפשר לבצע שיחות קוליות באיכות HD תוך ניטרול רעשי רקע (המאפיינים את השימוש ברמקולים במכשירים).

המכשירים החדשים יוכלו להתחבר למרכזיה הקיימת ולקיים שיחות IP מבלי לשדרג את תשתית התקשורת הקיימת. החברה צופה שספקי שירותי תקשורת יציעו ללקוחות טלפוני IP מבוססי ענן. סמנכ"ל השיווק והפיתוח העסקי ב-DSPG, עוז צימרמן, אמר שהשבב החדש מאפשר ליצרני טלפוני IP להוריד את העלות לרמה דומה לזו של טלפונים מסורתיים. "ה-XciteR יכול לתפוס נתח משמעותי בשוק הצומח של טלפוניית IP ארגונית".DECT טלפון אלחוטי ביתי בית חכם

הסכם שני בתוך שבוע

זהו ההסכם השני עליו מדווחת DSPG מתחילת ספטמבר לאספקת שבבי הדור החדש, שפותחו במסגרת תפיסה חדשה לפיה הטלפון הביתי האלחוטי הופך לחלק בלתי נפרד מרשת האינטרנט ולמסוף ניהול ביתי. ב-6 בספטמבר הודיעה החברה על הסכם עם חברת דויטשה טלקום, שלפיו היא תבסס את קו מוצרי Speedphone 700 החדשים על השבב ExpanDR של DSPG.

יום קודם הכריזו DSPG ו-Cavium Networks על פיתוח משותף של תכנון ייחוס לאבזר רשת ביתי (Multi-service Gateway) שיאפשר ליצרניות להכניס לשוק מוצרי רשת ביתיים אשר כוללים את כל יכולת הטלפוניה והתקשורת, ביחד עם יכולות ניהול הבית החכם. תכנון הייחוס יכלול יכולות טלפון אלחוטי ביתי (DECT/CAT-iq), קיום שיחות VoIP, מימוש ראוטר 802.11n WLAN  ותוכנת vPort של חברת D2.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , תעשייה ישראלית