חברת ESL תספק שירותי בדיקת קוד סטטי לחברות מכשור רפואי

14 ספטמבר, 2011

לייזרוביץ': "נוצרה בישראל מסה קריטית של חברות הפונות ל-FDA. חברת סטארט-אפ בתחום כותבת בממוצע 6,000-10,000 שורות קוד, אולם חלק מהחברות המספקות שירותי ניתוח קוד סטטי לא מוכנות לבצע פרויקטים של פחות מ-500,000 שורות קוד"

השירות מבוסס על מערכת ניתוח קוד סטטי של חברת Parasoft האמריקאית

מכשור רפואי FDA בדיקת איכות תוכנה
דניאל לייזרוביץ'

חברת התוכנה Engineering Software Lab חתמה על הסכם לשיתוף פעולה עם חברת Parasoft מעמק הסיליקון במסגרתו הן יבצעו שירותי ניתוח קוד סטטי בציוד רפואי, לצורך קבלת אישורי FDA. מנכ"ל חברת ESL, דניאל לייזרוביץ', אמר שהשירות מאפשרת לחברות קטנות לקבל יכולות שהיו נחלתן של חברות גדולות בלבד.

חברת פאראסופט הוקמה ב-1987 ומעסיקה כ-300 עובדים. בין לקוחותיה בתחום המכשור הרפואי: פיליפס מדיקל, GE מדיקל, פוג'י מדיקל, פייזר, מטרוניק ו- CVS.

מתעופה לרפואה

חברת ESL הוקמה ב-2005 על-ידי דניאל לייזרוביץ' כחברת תוכנה לתחום ההנדסה הפיננסית והמסחר, ובתחום הסמכות התוכנה התעופתיות. בסוף 2009 היא החלה לפעול בשוק המכשור הרפואי, בעקבות התפתחות התחום בישראל, ומספקת שירותי בדיקה והסמכה בארץ ל- GE מדיקל, אורידיון, דיון מדיקל ואספקט אימג'ינג.

לייזרוביץ' מעריך שבישראל יש את הריכוז הגבוה בעולם של חברות מכשור רפואי. "נוצרה כאן מסה קריטית של חברות הפונות ל-FDA, אשר הגדיר הנחיות ברורות לאופן שבו התוכנה צריכה להיכתב. חברת סטארט-אפ בתחום כותבת בממוצע 6,000-10,000 שורות קוד, אולם חלק מהחברות המספקות שירותי ניתוח קוד סטטי לא מוכנות לבצע פרויקטים של פחות מ-500,000 שורות קוד.

"פאראסופט מאפשרת לנו לתפור את המוצר בהתאמה אישית ללקוח, גם אם הוא קטן ובעל דרישות ייחודיות, ולהגיע להסדרים פיננסים גמישים עם הלקוחות בישראל, הכוללים הסדרי קבלת אופציות או מניות וליסינג מימוני-תפעולי".

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מכשור רפואי