סטאר-רפ החלה לייצג את New Scale Technologies

19 ספטמבר, 2011

קובאץ': "מדובר בפתרונות ממוזערים מאוד, המאפשרים אפילו לשלוט במנגנון המיקוד המכני של מצלמות דיגיטליות קטנטנות המצויות בתוך טלפונים סלולריים"

החברה מפתחת מנועים פיאזו אלקטריים זעירים

STAR-REP PIAZOחברת Star-rep מנתניה החלה לייצג בישראל את חברת New Scale Technologies מניו-יורק, המפתחת פתרונות הנעה זעירים, שעל פי הגדרתה "משלימים את הפער שבין מנועים חשמליים לבין מערכות MEMS", שהן זעירות מאוד אולם בעלות עוצמה מכנית חלשה.

מנהל מכירות Star-rep, ירון קובאץ', סיפר שהחברה מפתחת בין השער מנועים פיאזו אלקטריים זעירים, ומודולי חישה ודחיפה של המנועים. קובאץ': "מדובר בפתרונות ממוזערים מאוד, המאפשרים אפילו לשלוט במנגנון המיקוד המכני של מצלמות דיגיטליות קטנטנות המצויות בתוך טלפונים סלולריים".

חברת Star-rep פועלת במתכונת של נציגות מקומית, ומספקת שירותי קידום המותג וסיעוע טכני ללקוחות. בין החברות שהיא מייצגת בארץ: Fairchild, Melexie ו-Anders. לאחרונה היא החלה לייצג את חברת Hittite, לאחר שזו רכשה את חברת ASD הנורבגית, שטופלה על-ידי סטאר. חברת ASD החלה כספקית רכיבי FPGA, וכיום היא מתמקדת בתחום הרכיבים הייעודיים: למעשה, היא מוכרת רכיבים מיתכנתים המבוססים על בלוקים מוכנים מראש, עם יכולת מודולרית להגדיל את הפונקציונליות של הרכיב הסופי.

 

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: שיווק והפצה