בעקבות גיוס ההון, קמינריו מיקנעם מגייסת 20 אנשי פיתוח

3 אוקטובר, 2011

כיום מעסיקה החברה כ-60 עובדים, לאחר שהשלימה גיוס של 20 עובדים מתחילת שנת 2011. חברת קמינריו מפתחת פתרון כולל למערך אחסון SAN המבוסס על זיכרונות חצאי מוליכים (SSD) מסוג DRAM ו/או Flash

SAN K2 SPEARמאז הקמתה גייסה החברה 34 מיליון דולר

חברת קמינריו (Kaminario) מיקנעם נכנסה לשלב השני של הכפלת היקף פעילותה. החברה הודיעה שהיא החלה בגיוס 20 עובדים נוספים, במיוחד בתחומי המחשוב, בקרת איכות (QA) ו-DBA עבור מרכז הפיתוח של החברה ביקנעם.

במקביל, היא מתכננת לגייס אנשי מכירות עבור סניף החברה בבוסטון, ארה"ב.

כיום מעסיקה החברה כ-60 עובדים, לאחר שהשלימה גיוס של 20 עובדים מתחילת שנת 2011. חברת קמינריו מפתחת פתרון כולל למערך אחסון SAN המבוסס על זיכרונות חצאי מוליכים (SSD) מסוג DRAM ו/או Flash. הפתרון של החברה מבוסס על שימוש בשרתי להב ומארזי זכרונות, המנוהלים באמצעות מערכת עצמית המבוססת על טכנולוגיית SPEAR שפיתחה, אשר מייעלת את תהליך האחסון ושליפת המידע מתוך מערך האחסון.

במקום דיסק קשיח

מוצר הדגל של החברה הוא פתרון K2, אשר משווק בעולם על-ידי חברת Dell, ובישראל על-ידי חברת מטריקס. הפיתרון נועד לזרז את מהירות התגובה של בסיסי נתונים גדולים, בהשוואה למהירות התגובה של מחסני נתונים המבוססים על דיסקים מגנטיים. הביצועים של מערכת K2 מגיעים למהירות של 1.5 מיליארד פעולות הכנסת והוצאת נתונים בשנייה, וליכולת העברת מידע בנפח של עד 16GB לשנייה.

החברה הוקמה בשנת 2008 על-ידי המנכ"ל דני גולן ומנהל התפעול אופיר דובובי. גולן שימש לפני-כן כמנכ"ל חברת Performix שנירכשה על-ידי נייס מערכות ב-2006, וכמנהל יזמויות חדשות ב-EMC. דובובי שימש כ-COO בנייס מערכות ומילא תפקידי ניהול בכירים באמדוקס. בחודש מאי השנה גייסה החברה 15 מיליון דולר בסבב גיוס שלישי. בסך הכל, מאז הקמתה גייסה החברה 34 מיליון דולר. בין המשקיעים: סקויה קפיטל, פיטנגו ו-Globespan Capital Partners.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: השקעות והון סיכון , חדשות , מחשבים ומערכות משובצות , תעשייה ישראלית