סקייוורקס הכריזה על פתרונות תזמון לרשתות Open RAN ו-5G

11 ספטמבר, 2022

סקייוורקס מטקסס, ארה”ב, מתמחה בפיתוח וייצור שבבים אנלוגיים. החברה נסחרת בנסד”ק לפי שווי שוק של כ-16 מיליארד דולר. ברבעון השלישי 2022 הסתכמו מכירותיה בכ-1.23 מיליארד דולר

בתמונה למעלה: כרטיסי פיתוח ל-Si540X NetSync (משמאל) ו-Si5518/12 NetSync

חברת סקייוורקס (Skyworks Solutions) הכריזה על פתרונות חדשים במשפחת NetSync, לתיזמון שעונים ברשתות תקשורת מהדור החמישי (5G). רכיבי NetSync מבוססים על טכנולוגיות DSPLL ו-MultiSynth, ומנוהלים באמצעות תוכנת AccuTime של החברה. הם מאפשרים לתאם את השעונים בכל הצמתים והמרכיבים של רשתות איתרנט (Synchronous Ethernet – SyncE). הפתרונות החדשים, Si551x ו-Si540x, מיועדים לתזמן רשתות 5G ורשתות תמסורת פתוחות (Open RAN).

החברה מסרה שהמוצרים החדשים פותחו במסגרת שיתוף פעולה טכנולוגי עם NXP ועם AMD. מנהל שיווק קבוצת מרכזי הנתונים בחברת AMD, מייק וויסוליק, אמר שתוכנת AccuTime רצה על המערכות מבוססות ARM של החברה, אשר כוללות בלוקי IP שנועדו לשלב את פתרון התזמון ברכיבים של AMD. לדבריו, פתרונות התיזמון Si551x ו-Si540x הם חלק בלתי נפרד מפלטפורמות התקשורת של החברה. מנהל פתרונות הקצה בחברת NXP, טארק בוסתמי, אמר שהפתרונות האלה מסייעים לחברה לחברת NXP קדם את הפתרונות שלה בשוק הצומח של רשתות O-RAN 5G.

חברת סקייוורקס מטקסס, ארה"ב, מתמחה בפיתוח וייצור שבבים אנלוגיים. החברה נסחרת בנסד"ק לפי שווי שוק של כ-16 מיליארד דולר. ברבעון השלישי 2022 הסתכמו מכירותיה בכ-1.23 מיליארד דולר. להערכת החברה מכירותיה ברבעון האחרון יגיעו להיקף של כ-1.4 מיליארד דולר – מכאן שהיא צפויה לסיים את 2022 עם היקף מכירות של כ-5.1 מיליארד דולר. בחודש יולי 2021 היא רכשה את חטיבת התשתיות והרכב של סיליקון לאבס (Silicon Laboratories) מקליפורניה, תמורת כ-2.75 מיליארד דולר במזומן.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות