סרגון קיבלה הזמנה של 44 מיליון דולר מספקית תקשורת באסיה

21 ספטמבר, 2022

מנכ”ל סרגון, דורון ארזי, העריך שהחברה תציג השנה צמיחה של 50% בהיקף צבר ההזמנות שלה. למרות זאת, סרגון נסחרת בבורסה לפי שווי שוק של כ-176 מיליון דולר בלבד - ב-60 מיליון דולר פחות מהצעת הרכש של אוויאט

חברת סרגון (Ceragon Networks)התל אביבית, קיבלה מספקית תקשורת באסיה הזמנה בהיקף של כ-44 מיליון דולר למשך שלוש שנים, לאספקת ציוד תמסורת בגלים מילימטריים שנועד להרחיב את הפריסה והקיבולת של רשתות 4G ו-5G שהיא מפעילה. במסגרת הפרוייקט, סרגון תספק גם את פתרון SDN Suite, ותהיה שותפה לתכנון האתרים ולהקמתם.

הרשת המשודרגת תתבסס על המערכות האלחוטיות IP-50C לגלים מילימטריים ומערכות IP-50E לתדרי E-band, אשר יעניקו לרשת כושר תעבורה של 20Gbps. חבילת ה-SDN מקצרת את זמני ההתקנה של הרשת ומאפשרת התחברות חלקה אל ציוד מתוצרת ספקים אחרים. מנכ"ל סרגון, דורון ארזי, אמר שההזמנה הזאת מבטאת את האמון הגובר בחברה, שלהערכתו תציג השנה צמיחה של 50% בהיקף צבר ההזמנות שלה.

במחצית הראשונה של 2022 הסתכמו המכירות של סרגון בהיקף של כ-139.3 מיליון דולר – צמיחה קלה בלבד בהשוואה להיקף מכירות של כ-131 מיליון דולר בתקופה המקבילה אשתקד. הזכייה האחרונה הביאה לעלייה של כ-2% במחיר המנייה בנסד"ק, וכעת החברה נסחרת לפי שווי שוק של כ-176 מיליון דולר. מדובר בשווי שוק שהוא נמוך משמעותית אפילו מהמחיר שאוויאט (Aviat Networks) האמריקאית הציעה תמורת סרגון (235 מיליון דולר).

יחד עם זאת, מדובר בהזמנה בעלת חשיבות עבור החברה שרק לפני חודש הצליחה להדוף נסיון השתלטות עויין, לאחר ששכנעה את בעלי המניות שסיכויי הצמיחה שלה גדולים יותר כחברה עצמאית ולא כיישות שתיבלע בתוך אוויאט. עם פרסום הדו"ח הרבעוני בתחילת אוגוסט 2022, פירסמה החברה תחזית ארוכת-טווח להכנסות שנתיות בהיקף של כ-500 מיליון דולר בתוך חמש שנים.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות