קיידנס משיקה 13 פתרונות VIP חדשים לאימות מהיר ומקיף

2 מרץ, 2023

"הביקוש הגובר לרוחב פס, הספק נמוך וניהול יעיל יותר של קוהרנטיות מטמון, מייצר פרוטוקולים חדשים המטפלים בבעיות אלה. התוספת של פתרונות ה-VIP חדשים תסייע לביצוע סגירה מהיר של אימות IP ו-SoC"

חברת קיידנס (Cadence) הכריזה על הזמינות של 13 פתרונות אימות (VIP) חדשים המאפשרים לאמת במהירות וביעילות את הפרוטוקולים בתכנון ולוודא שהם עומדים בתקנים התעשייתיים המעודכנים ביותר. "הביקוש הגובר לרוחב פס, הספק נמוך וניהול יעיל יותר של קוהרנטיות מטמון, מייצר פרוטוקולים חדשים המטפלים בבעיות אלה", אמר פול קנינגהם, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי של קבוצת המערכת והאימות בקיידנס. "התוספת של 13 פתרונות VIP חדשים תסייע לביצוע סגירה מהיר של אימות IP ו-SoC".

ההיצע החדש של  Cadence VIP מאפשר לפתח רכיבים מתקדמים ורכיבי SoC שבהם אומתה העמידה בדרישות התעשייתיות של מודולים כמו Arm AMBA 5 CHI-f,  Universal Chiplet Interconnect Express (UCIe) GDDR7, DDR5 DIMM ,MIPI A-PHY, SoundWire I3S וממשקי USB4 2.0.

כל פתרונות ה-VIP של קיידנס כוללים את טכנולוגיית Cadence TripleCheck, המספקת למשתמשים תכנית אימות תואמת מפרט המקושרת למודלים מקיפים של כיסוי וחבילת בדיקות, כדי להבטיח תאימות למפרט הממשק. ה-VIP החדש תומך גם ב-System VIP לאימות מורחב המספק גם ספריות בדיקה ברמת SoC, ניתוח ביצועים ובודקי קוהרנטיות נתונים ומטמון. החברה מעריכה שהדבר מייעל את האימות עד פי 10 בהשוואה לתהליך אימות ידני של ה-SoC.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות