נובה: הזמנות של 12 מיליון דולר משלושה יצרני שבבים

3 מרץ, 2011

נשיא ומנכ"ל נובה, גבי זליגסון, מעריך שהרבעון הראשון של 2011 יהיה רבעון שיא של החברה, בזכות הגידול בהיקף הייצור של טאבלטים וסמארטפונים

נשיא ומנכ"ל נובה, גבי זליגסון, מעריך שהרבעון הראשון של 2011 יהיה רבעון שיא של החברה, בזכות הגידול בהיקף הייצור של טאבלטים וסמארטפונים

חברת נובה מכשירי מדידה, המספקת פתרונות מטרולוגיה משולבים עבור בקרת התהליכים בשוק המוליכים למחצה, הודיעה היום שקיבלה הזמנות בהיקף של 12 מליון דולר למספר מערכות מדידה אופטיות משולבות ועצמאיות משלושה יצרני שבבים מובילים. המערכות נועדו לתמוך בייצור ובפיתוח בטכנולוגיות ייצור של 30 ו-40 ננומטר ויסופקו במהלך הרבעון הראשון והשני של שנת 2011.

גבי זליגסון, נשיא ומנכ"ל נובה, אמר כי שזרם ההזמנות השוטף המגיע משוק חשוב יצרני השבבים (Foundries), ממשיך לצמוח במהרה כדי להדביק את הביקוש הגדל מיצרני הסמארטפונים ומחשבי הטאבלט. "חלק גדול מההזמנות הן מלקוחותינו בסין אשר חווים גידול בייצור לאחר תקופה ממושכת של ביקושים נמוכים. הזמנות אלו, יחד עם הזמנות נוספות שהתקבלו זה מכבר מיצרני זיכרונות, נוסף על הזמנות צפויות בהיקף של מספר מיליוני דולרים מלקוחות אלה ואחרים במהלך חודש מרץ, אמורות להוביל לשיא בהיקף ההזמנות ברבעון הראשון של שנת 2011".

נובה מכשירי מדידה בע"מ (נאסד"ק: NVMI), ספקית פתרונות מטרולוגיה עצמאיים והחברה המובילה בתחום פתרונות המטרולוגיה המשולבים עבור בקרת התהליכים בשוק המוליכים למחצה, הודיעה היום כי קיבלה הזמנות בהיקף של 12 מליון דולר למספר מערכות מדידה אופטיות משולבות ועצמאיות משלושה יצרני שבבים מובילים. המערכות נועדו לתמוך בייצור ובפיתוח בטכנולוגיות ייצור מתקדמות של 30 ו-40 ננומטר ויסופקו במהלך הרבעון הראשון והשני של שנת 2011.

גבי זליגסון, נשיא ומנכ"ל נובה, אמר כי "אנו מרוצים מזרם ההזמנות השוטף מפלח שוק חשוב זה של יצרני שבבים (FOUNDRY), אשר ממשיך לצמוח במהרה כדי להדביק את הביקוש הגדל מיצרני הסמארטפונים ומחשבי הטאבלט. אנו שמחים לראות כי חלק גדול מההזמנות הן מלקוחותינו בסין אשר חווים גידול בייצור לאחר תקופה ממושכת של ביקושים נמוכים משוק זה. הזמנות אלו, יחד עם הזמנות נוספות שהתקבלו זה מכבר מיצרני זיכרונות, נוסף על הזמנות צפויות בהיקף של מספר מיליוני דולרים מלקוחות אלה ואחרים במהלך חודש מרץ, אמורות להוביל לשיא בהיקף ההזמנות ברבעון הראשון של שנת 2011".

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , ציוד בדיקה , תעשייה ישראלית