קבלנית הייצור AMS מחליפה את ההנהלה: זאב לשם יהיה מנכ"ל ויהשוע אגסי יו"ר הדירקטוריון

24 מרץ, 2011

קבלנית הייצור מראש העין נמצאת בתהליך של החלפת כל בעלי התפקידים הבכירים ונערכת לקראת גיוס הון מבעלי המניות בהיקף של 22 מיליון שקל. לאחרונה היא העבירה קו ייצור שהעסיק 100 עובדים מערד לראש העין

לאחרונה העבירה החברה קו ייצור שהעסיק 100 עובדים מערד לראש העין

Techtime AMS Electronicsקבלנית הייצור מראש העין, חברת AMS Electronics, מחליפה את הנהלתה ונערכת לגיוס הון מבעלי המניות. בשבוע שעבר אישר הדירקטוריון את מינויו של היו"ר החדש, יהשוע אגסי, ובתחילת שבוע הבא תתבקש אסיפה מיוחדת של בעלי המניות לאשר את המינוי.

אגסי משמש כיו"ר הדירקטוריון של מספר חברות: Advance Vision Technology, ליבי טכנולוגיות, י. אגסי ניהול, אוטוסרב שירותי רכב וקבוצת דוידוף. הוא יפעל במתכונת של חמישית משרה תמורת תשלום של 50 אלף שקל בחודש.

שינויי גברי

ב-1 לאפריל ייכנס לתפקיד המנכ"ל החדש, זאב לשם, אשר מחליף את המנכ"ל הנוכחי ערן טאוס, שהתפטר. לשם הוא מהנדס אלקטרוניקה מטעם אוניברסיטת בן-גוריון, ושימש במשך 14 שנים כמנכ"ל חברת שרין טכנולוגיות, המפתחת מערכות בדיקה, מדידה והערכה לתעשיית היהלומים. על-פי חוזה ההעסקה שלו, הוא יקבל משכורת ברוטו של 60 אלף שקל וכן אופציות לרכישת 3% ממניות החברה והשתתפות של 5% ברווחים לאחר סף מינימלי של 5 מיליון שקל. לאחרונה, אגב, התפטרה מהדירקטוריון הדירקטורית גלי ליברמן.

בדצמבר 2010 החליפה AMS גם את מנהל הכספים שלה: במקום המנהל הקודם חגי ברמץ, מונה אמיר שחר שהובא ממשרד ראיית החשבון קוסט פורר גבאי את קסירר.

חברת AMS פועלת מראש העין ומעסיקה כ-250 עובדים. החברה מחזיקה בבעלותה את חברת דיאון אלקטרוניקה, ועוסקת בהשמת רכיבי SMT על-גבי מעגלים מודפסים, שירותי בדיקה, הנדסה ושירותי ייצור מלאים (Turnkey Projects). עד לאחרונה היא החזיקה בקו ייצור גם בערד, שהעסיק כ-100 עובדים, אולם בסוף 2010 העבירה אותו לראש העין.

למרות העלייה מהירה בהיקפי הפעילות, AMS סיימה את הרבעון השלישי בהפסד של 7 מיליון שקל. לאחרונה הודיעה החברה שהיא נערכת בימים אלה לגיוס הון בהיקף של 22 מיליון שקל, באמצעות הנפקות מניות בלעלי השליטה בחברה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות , ייצור וקבלנות משנה , תעשייה ישראלית