סיגמה וקיידנס ישראל פיתחו שבב להעברת מדיה ברשתות ביתיות

24 מאי, 2011

סיגמה דיזיין היא חברת פאבלס (Fabless) המפתחת שבבים עבור שיק הבידור הביתי. מרכז הפיתוח הישראלי שלה הוקם בשנת 2009 בעקבות רכישת חברת קופרגייט הישראלית תמורת כ-187 מיליון דולר

השבב פותח באמצעות פלטפורמת התכנון האלקטרוני Encounter של קיידנס המאפשרת תכנון דיגיטלי מלא

קיידנס קופרגייט שבבים תכנון אלקטרוני הי-טק הייטקהחברות סיגמה דיזיינס ישראל וקיידנס דיזיין סיסטמס ישראל השלימו פיתוח משותף של שבב חדש לשוק רשתות הבידור הביתיות (Home Entertainment Networking). השבב מיוצר בתהליך של 40 ננומטר ונחשב לפורץ דרך בתחומו בשל יכולתו להשתמש בכל קווי התקשורת הקיימים: Coax , טלפוניה ואפילו רשת החשמל.

השבב החדש משולב בפתרונות סיגמה לתקשורת מהירה של תכנים ומידע לשימוש ביתי, ובפתרונות ממירים דיגיטליים והעברת מדיה בשוק ה-IPTV (טלוויזיה מבוססת רשת תקשורת רחבת פס). השבב פותח באמצעות פלטפורמת התכנון האלקטרוני Encounter של קיידנס המאפשרת תכנון דיגיטלי מלא של השבב. החברות מסרו שהפיתוח השבב הסתיים בהצלחה, עם חסכון של 20% בזמן הפיתוח המתוכנן והפחתה של סיכוני הפרויקט.

סמנכ"ל פיתוח סיגמה דיזיינס ישראל, צח שוורץ, אמר שקבוצת השירותים של קיידנס הוכיחה מקצועיות וסיפקה מענה מלא לאתגרי הפרויקט. מנכ"ל קיידנס דיזיין סיסטמס ישראל, ארז צור, אמר שהשבבים של סיגמה הם מהמתקדמים בתעשייה. "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה ועל חלקנו בפיתוח שבב מתקדם זה".

חברת סיגמה דיזיין היא חברת פאבלס (Fabless) המפתחת שבבים עבור שיק הבידור הביתי. מרכז הפיתוח הישראלי שלה הוקם בשנת 2009 בעקבות רכישת חברת קופרגייט הישראלית תמורת כ-187 מיליון דולר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: כללי