רן סופר מונה לסמנכ"ל שיווק ופיתוח ארגוני ב-CEVA

19 אפריל, 2017

סופר הוא בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בתעשיית השבבים. בתפקידו האחרון שימש כמנהל חטיבת המיקרוגל בחברת ברודקום

חברת סיוה (CEVA) מהרצליה הודיעה היום על מינויו של רן סופר לתפקיד סמנכ"ל שיווק ופיתוח ארגוני. במסגרת התפקיד הוא יהיה אחראי על אסטרטגיית הצמיחה של החברה, כולל מיזוגים ורכישות. סופר הוא בעל יותר מ-20 שנות ניסיון בתעשיית השבבים. בתפקידו האחרון שימש כמנהל חטיבת המיקרוגל בחברת ברודקום, לאחר שרכשה את פרוביג'נט בשנת 2011, שבה שימש כסמנכ"ל שיווק וניהול מוצרים. לפני-כן שימש סופר כמנהל מוצרים בחברת מטאלינק ובתפקידי הנדסה וניהול שונים בחברות מוטורולה, רדוקס ו-ECI. סופר הוא בעל תואר שני במנהל עסקים, ותואר ראשון ושני בהנדסת חשמל מהטכניון.

מנכ"ל סיוה, גדעון ורטהייזר, אמר שניסיונו הנרחב בתעשייה וראייתו האסטרטגית "יסייעו לנו למנף את פעילותנו להרחבת בסיס הלקוחות, השווקים בהם אנו פועלים וסל המוצרים שלנו". רן סופר הוסיף: "כמי שעבד עם סיוה כלקוחה, אני נרגש להצטרף לצוות המוביל של חברת טכנולוגיה כה חדשנית. ראיתי את סיוה מתפתחת לחברה מובילה במגוון טכנולוגיות עיבוד מתקדמות, ואני מצפה לסייע להמשך ההתרחבות והגיוון בפעילותה".

חברת סיוה מספקת טכנולוגיות עיבוד מתקדמות במתכוןנת של קנייןם רוחני (IP) המשולבות בשבבים המיועדים לשווקי הסלולר, האלקטרוניקה, הרכב, והאינטרנט-של-הדברים (IoT). הטכנולוגיות של החברה הן בתחומי התקשורת והתשתית הסלולרית (דור 4, 4.5 ו-5), ראייה מלאכותית, למידה עמוקה, אודיו, יישומי הפעלה קוליים, קישוריות Wi-Fi ובלוטות', ואחסון נתונים.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות