לאחר השלמת המיזוג עם מדטרוניק, אורי הדומי פורש ממזור

21 דצמבר, 2018

במקומו תמונה שרון לויטה לתפקיד מנהלת חטיבת מזור תחת מדטרוניק. בפוסט בפייסבוק כתב הדומי: "מי יתן ומזור תמשיך להתפתח ולהביא מזור לעוד מליוני חולים ברחבי העולם"

חברת מזור רובוטיקס (Mazor Robotics) מקיסריה הודיעה השבוע על השלמת תהליך מכירת החברה לענקית המכשור הרפואי הבינלאומית מדטרוניק. בחודש ספטמבר, לאחר שיתוף פעולה מסחרי מוצלח של כשנה וחצי, הגיעו שתי החברות בחודש ספטמבר להסכם למכירת מזור למדטרוניק תמורת 1.64 מיליארד דולר, באחד האקזיטים הגדולים בתעשיית המכשור הרפואי המקומית.

עם השלמת תהליך המכירה הודיע אורי הדומי, שכיהן כמנכ"ל החברה מאז 2004 והוביל את הפריצה הטכנולוגית והמסחרית של החברה, על סיום תפקידו ופרישתו מהחברה. במקומו של הדומי מונתה שרון לויטה, ששימשה עד כה כסמנכ"ל הכספים של החברה, למנהלת חטיבת מזור תחת מדטרוניק. לפני שהצטרפה למזור ב-2008, שימשה במספר תפקידים ניהוליים בחברת המכשור הרפואי לומניס (Lumenis), לרבות מנהלת הפיתוח העסקי. לפני כן עבדה בפירמת ראיית החשבון KPMG.

עם פרידתו חשף הדומי בול שהנפיק השירות הבולאי אשר מוקדש למזור ביחד עם בול נוסף שהוקדש למובילאיי. בפוסט שפרסם בדף הפייסבוק האישי שלו סיפר הדומי על ההתרגשות שעורר הבול. "בשבוע שעבר, סיפרתי לאמא שלי על הבול שהופק. בהתרגשות רבה היא סיפרה לי, שאת הדירה שבה נולדתי, לפני למעלה מ-50 שנה, רכשו הורי מכספים שהם קיבלו בתמורה למכירת אוספי הבולים ו'מעטפות יום ראשון' של אבי."

שרון לויטה

בפוסט התייחס הדומי למחליפתו בתפקיד. "היום, אני מעביר את שרביט ניהול החברה לשרון לויטה, מי שתיקח את שרביט הניהול של מזור מידי ותובילה למחוזות רחוקים עוד יותר, ובו בזמן, אני אסיים פרק משמעותי שנפרש על פני 16 שנה בחיי,"

הדומי חתם את דבריו במילות פרידה. "תודה לכל מאות העובדים, הספקים והשותפים לדרך העושים במלאכה, במסירות, מקצוענות והתמדה על פני תקופה כל כך ארוכה. היה לי לעונג ולכבוד גדול, להנהיג את מזור מתקופת היותה חברת חממה ועד עתה, עת היא יוצאת לדרך חדשה. תודה על האמון ועל הזכות ומי יתן ומזור תמשיך להתפתח ולהביא מזור לעוד מליוני חולים ברחבי העולם. יישר כוח לכל הצוות ותודה על האמון והחוויות שצברנו יחד לאורך המסלול הארוך לאורכו צעדנו יחד, ותודה מיוחדת לאישתי (אורנה פילץ) ומישפחתי המאוד יקרה, על חלקם במסע ועל שיכלו לתלאות הרבות ומשמעויותיהן במשך כל כך הרבה שנים. שלכם בהערכה ואהבה רבה, אורי."

 

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , מיזוגים ורכישות , מינויים , מכשור רפואי

פורסם בתגיות: אורי הדומי , מדטרוניק , מזור רובוטיקס , שרון לוויטה