קריטרוניקס מתחילה לשווק ממירי DC/DC בישראל

15 ינואר, 2020

החברה פועלת מניו-ג'רזי, ארה"ב. מספקת שירותי תכנון וייצור ממירים בהתאם לצורכי הלקוח, בלא לגבות תשלום מיוחד על תהליך הפיתוח וההתאמה

חברת קריטרוניקס (Caritronics) מניו-ג'רזי, ארה"ב, החליטה להיכנב לשוק הישראלי ומינתה את דוד מהל לנציג הרשמי שלה בארץ. קריטרוניקס מייצרת ממירי DC/DC במגוון הספקים ובטווח מתחים המתחיל בוולטים בודדים ומגיע עד כמה מאות וולטים. החברה פועלת במתכונת יוצאת דופן בתעשייה: היא אינה עובדת באמצעות מפיצים, אלא מוכרת את מוצריה ישירות ללקוחות באמצעות.

בנוסף להזמנות של מוצרים סדרתיים באתר האינטרנט של החברה, היא מספקת שירותי תכנון ואספקת ממירים בהתאם לצורכי הלקוח (Costum Design), בלא לגבות תשלום מיוחד על תהליך הפיתוח וההתאמה. קריטרוניקס הוקמה בשנת 1969 ומתמקדת אך ורק בייצור ובאספקת ממירים, בעיקר לשוקי המכשור הרפואי, תקשורת ויישומים צבאיים. ב-25 השנים האחרונות היא מנוהלת על-ידי הנשיא ומנכ"ל החברה, ריצ'רד נלסון (בתמונה למעלה), אשר הצטרף אליה כבר בשנת 1985.

לדברי מהל, העובדה שמוצרי החברה מיוצרים בארצות הברית מסייעת לחברות שבמוצריהן יש מרכיב של סיוע בטחוני. מהל: "קריטרוניקס מספקת ממירים בהספקים גבוהים, המותאמים לדרישות הלקוח ובזמני אספקה קצרים של עד שבועיים בלבד".

למידע נוסף: www.caritronics.com

יצירת קשר: דוד מהל, [email protected] ,054-5602401

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , רכיבים , שיווק והפצה

פורסם בתגיות: DC/DC , אנלוג , דוד מהל , קריטרוניקס