מארוול ישראל פיתחה את מתגי תקשורת החדשים של החברה

3 אוגוסט, 2020

קו המוצרים החדש מורכב מארבעה מתגי איתרנט מסדרת Prestera, התומכים ב-Wi-Fi 6 ו-5G. מנכ"ל מארוול ישראל, גיא אזרד: "שני עשורים של חדשנות בתחומי הרשת, הובילו לתכנון המוצרים החדשים"

חברת מארוול הכריזה על סדרה של פתרונות גישה, שילוב רשתות, מתגי איתרנט ופתרונות ברמת השכבה הפיזית (PHY) להעברת נתונים ברשתות ארגוניות. מדובר בהישג משמעותי לחטיבה העסקית של המתגים, הפועלת ברובה מישראל, אשר פיתחה את סל המוצרים החדש של החברה. קו המוצרים החדש מורכב מארבעה מתגי איתרנט מסדרת Prestera הכוללים רכיבים ברמת השכבה הפיזית מסדרה Alaska, ומאפשרים פריסת תקשורת Wi-Fi 6 ו-5G. מערכת הניהול החכם של עומסי עבודה המאפשרת אופטימיזציה של עיבוד הנתונים כבר בנקודת הגישה לרשת או סמוך אליה, באופן המצמצם את דרישות רוחב הפס בענן היברידי.

מנכ”ל מארוול ישראל וסגן נשיא מארוול לתחום המיתוג, גיא אזרד, אמר שהצמיחה הגדולה בכמויות הנתונים והדרישות החדשות בתחומי האבטחה יוצרות לחץ עצום על תשתיות רשת קיימות. “יותר משני עשורים של חדשנות בתחומי הרשת, הובילו לתכנון המוצרים החדשים. הם מעניקים פתרון מתקדם ומאובטח לשימוש בכל תחומי המשק והתעשייה, תוך תמיכה בשירותים מבוססי בינה מלאכותית”. מארוול העולמית הגדירה את ההכרזה כ”פורטפוליו פתרונות הקישוריות הרחב ביותר שלה לעידן הארגון ללא גבולות”.

כיסוי כל קצבי האיתרנט הקיימים

במהלך הפיתוח, תוכננו מהיסוד מתגי Prestera Ethernet ותשתיות השכבה הפיזית Alaska PHY, במטרה לספק טלמטריה המאפשרת להפיק תובנות על התעבורה ברשת, ולנהל אותה בהתאמה לזרימת הנתונים בפועל. המוצרים החדשים כוללים רכיבי Ethernet PHY לקצבי 10Mbps-400Gbps, אופטימיזציה של מוצרי copper PHY לקצבי 2.5Gbps ו-5Gbps הנדרשים ברשתות Wi-Fi 6. הרכיבים תומכים בכבלי Cat5e לטווח של עד 230 מטר בקצב של 2.5Gbps, הנדרשים לפריסת נקודות גישה מעבר לחיווט הקיים בבניין. מתגי האיתרנט תומכים בתעבורת מידע בקצבי GE, 2.5GE, 5GE, 10GE, 25GE, 100GE ו-400GE.

במקביל, מארוול השיקה סדרת פתרונות לניטור הרשת: מערכת TrackIQ המספקת נראות כוללת וניתוח אנליטי עם המלצות לפעולה, מערכת NetIQ לעיבוד חכם של נתונים בקצות הרשת, בניית יישומי בינה מלאכותית, ויכולות התאוששות עצמית, ומערכת SecureIQ לאבטחה משולבת ברשת על מנת להגן על חומרת ותוכנת הרשת מאיומים. המתגים הם מוגדרי תוכנה ומשלבים יכולות אתחול מאובטח ומנוע אבטחה בתקן IEEE 802.1AE Media Access Control Security על מנת להציע אבטחה מבוססת הצפנה לתעבורת אתרנט העוברת בכל היציאות הפונות אל הרשת.

דוגמאות של שבבי Alaska X5243P PHY זמינות לאספקה. שבבי Alaska E1780, X3540 ו- E2540 PHYs זמינים בייצור סדרתי בכמויות גדולות. דוגמאות של מתגי Prestera DX4500, DX3500 ו- DX2500 תהיינה זמינות בהמשך השנה.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , תקשורת

פורסם בתגיות: MARVELL , מארוול