קמטק: הזמנות ב-20 מיליון דולר למערכות בדיקה ומדידה של יישומי מארזים מתקדמים ומוליכים למחצה מורכבים

1 אפריל, 2021

המערכות יסופקו במהלך הרבעונים השני והשלישי של 2021. תחום המוליכים למחצה המורכבים תומך בביקוש הגובר למספר יישומים ובהם ניהול אנרגיה ומדידת מרחק לתעשיית הרכב וזיהוי פנים במכשירים סלולריים

חברת קמטק (Camtek) הודיעה היום כי קיבלה בשבועות האחרונים הזמנות למערכות בדיקה ומדידה בהיקף של מעל ל-20 מיליון דולר, ממספר לקוחות העוסקים בייצור מארזים מתקדמים ומוליכים למחצה מורכבים. מקמטק נמסר כי תחום המוליכים למחצה המורכבים תומך בביקוש הגובר למספר יישומים ובהם ניהול אנרגיה ומדידת מרחק לתעשיית הרכב וזיהוי פנים במכשירים סלולריים.

קמטק צפויה לספק את המערכות במהלך הרבעונים השני השלישי של 2021. רפי עמית [בתמונה], מנכ"ל קמטק, אמר: "אנו ממשיכים לחוות מומנטום עסקי חזק וההזמנות החדשות שהתווספו נוטעות בנו ביטחון באשר לתחזיותינו לשנת 2021, אשר תהיה שנת שיא נוספת עבור קמטק."

ברבעון האחרון של שנת 2020 צמחו המכירות של חברת קמטק בכ-46% והסתכמו במכירות שיר של 48.6 מיליון דולר. לאורך שנת 2020 הסתכמו המכירות בכ-155.9 מיליון דולר – צמיחה של 16% בהשוואה לשנת 2019. החברה פירסמה תחזית מכירות בהיקף של 54-56 מיליון דולר לרבעון הראשון 2021. קמטק מספקת ציוד בדיקה ומדידה לקווי ייצור של תעשיית השבבים, עם התמחות בשוק המארזים המתקדמים, זיכרונות, רכיבי CMOS Image Sensors, MEMS ורכיבי RF.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: סמיקונדקטורס , ציוד בדיקה

פורסם בתגיות: קמטק