וובינר בנושא בדיקות EMC ככלי להאצת הפיתוח

26 מאי, 2021

ביום ג', ה-15 ביוני 2021, תקיים חברת אינטליקס וובינר בנושא בדיקות EMC במהלך פיתוח המוצר, ככלי לאיתור טעויות תכנון וקיצור זמנים. הוובינר יתקיים בשעה 15:00 לפי שעון ישראל ויימשך שעה

ביום ג' ה-15 ביוני 2021, תקיים חברת אינטליקס (Intelics), יום עיון בתחום הסריקות של קרינת EMC מהמוצר, ככלי לאיתור טעויות תכנון וקיצור זמני הפיתוח. הוובינר יתקיים בשעה 15:00 לפי שעון ישראל ויימשך שעה. הוא יועבר על-ידי יאן אריקסון, מייסד חברת Detectus השוודית, אשר נרכשה על-ידי Pendulum Instruments בחודש יוני 2020. החברה פיתחה את מערכת SCN-500 EMC-Scanner, אשר מאפשרת לצוותי הפיתוח לבצע בעצמם בדיקות קרינת EMC של המוצר, במקום לשלוח מוצרים לא בשלים אל מעבדות ההסמכה, ולבצע תיקונים וסבבי בדיקות חוזרים, עד לקבלת אישורי תקינה.

סורק הקרינה SCN-500 EMC ממפה את מקורות הקרינה האלקטרומגנטית והפרעות ה-EMC כבר בשלבים הראשונים של פיתוח המוצר. הוא סורק את המעגל או הרכיב (האבטיפוס הנמצא בפיתוח) באמצעות בחון (Probe) הבודק אותו בארבעה מימדים: אורך רוחב, גובה, ותמונת מצב דינמית המתקבלת באמצעות יכולת סיבוב של הבחון. לאחר המדידה, המערכת מספקת מודל תלת-ממדי של הקרינה הנפלטת מהמכשיר הנבדק (DUT) ברזולוציה של 0.1 מ"מ, בכל התדרים עד לתדר של 10GHz.

המכשיר כולל אופציה להוספת לייזר המבצע מדידה מדויקת של מרחקים לייצור אוטומטי של מודלים תלת-ממדיים, וכן מאפשר אחזור (Repeatability) של המדידה באופן מושלם. החברה מספקת תוכנת משתמש המאפשרת לכל מהנדס לבצע בדיקות ולהבין אותן, ולא רק למומחי EMC. אינטליקס היא חברה אחות של Interlligent התל אביבית. היא מייצגת את פנדולום בישראל ומאפשרת לקבל את סורק 500-SCN גם במתכונת של שכרה או החכרה.

לרישום לוובינר: How EMC scanner can speed up your RF design and help debugging hardware

למידע נוסף, בירורים והזמנות: Intelics presents a new EMC-Scanner

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: events , חדשות , ציוד בדיקה

פורסם בתגיות: EMC , Intelics , אינטליקס