יהודה הולצמן מונה למנכ”ל חברת האוטו-טק סיפיה

8 מאי, 2022

מחליף את דוד טולוב, שפרש לגמלאות. הולצמן היה ממייסדיי Mobile Access, שנמכרה לקורנינג. סיפיה פיתחה תוכנה לניטור התנהגות נהג ודיווחה עד כה על 23 זכיות תכנון

חברת האוטו-טק סיפיה (Cipia), המפתחת תוכנה לניטור התנהגות נהג ופנים-הרכב, הודיעה על מינוי יהודה הולצמן למנכ”ל החברה. הולצמן, שיכנס לתפקידו באופן מיידי, מחליף את דוד טולוב, מנכ”ל החברה משנת 2019, אשר הודיע לפני כחודש על פרישתו לגמלאות.

להולצמן ניסיון עסקי, טכנולוגי וניהולי עשיר של מעל ל- 25 שנה כיזם ומנכ”ל חברות טכנולוגיה ותקשורת פרטיות וציבוריות. הולצמן הינו ממייסדי חברת Mobile Access בתחום התשתיות האלקטרו-אופטיות, בה כיהן כנשיא והוביל את מכירתה לתאגיד Corning האמריקאי (NYSE:GLW) ב-2011, ובתפקידו האחרון כיהן כמנכ”ל חברת הטכנולוגיה OTI (Otcqx:OTIVF) בתחום הפינטק ומערכות סליקה חכמות כולל לציי רכב. הולצמן נמנה גם עם מייסדי חברת התוכנה ExploreGate, בה כיהן כמנכ”ל מ- 2012 עד 2016. בין השנים 2016-2018 כיהן הולצמן כמנכ”ל Mobilogy חברה בת של Cellebrite, עד למכירתה לקרן ESW Capital האמריקאית. קודם לכן כיהן הולצמן בתפקידי פיתוח, כולל כראש צוות פיתוח בחברת ציוד המעבדות Bio-Rad Laboratories, Inc (Amex:BIO). הולצמן הוא בעל תואר שני במנהל מאוניברסיטת בן גוריון ותואר ראשון בהנדסת אלקטרוניקה מאוניברסיטת ברייטון באנגליה.

יהודה הולצמן

סיפיה פיתחה מערכת חישה ושליטה המיועדת לפנים הרכב ומשמשת בראש ובראשונה למעקב אחר רמת העירנות של הנהג וזאת באמצעות ניתוח פרמטרים כמו הטיית הראש, היציבה הכללית ותנועות העפעפיים. המערכת מבוססת על ראיית מכונה ובינה מלאכותית, יודעת לזהות הסחת דעת של הנהג מהדרך באמצעות מעקב אחר האישונים, ומתריעה בכל פעם שרמת ערנותו יורדת. האלגוריתם גם מזהה הסחות דעת כמו שימוש בסמארטפון במהלך נהיגה, עישון, חגירת חגורת בטיחות, הסטת מבט ועוד.

באחרונה דיווחה סיפיה על מספר זכיות תכנון בשוק הרכב הסיני, ועל הסכם עם מובילאיי לשילוב התוכנה שלה בשבב החישה EyeQ של מובילאיי. בסך הכול, לחברה זכיות במכרזים להטמעת המערכת שלה ב-23 דגמי רכבים שונים, על גבי 8 פלטפורמות עם 5 יצרניות רכב שונות. 4 פלטפורמות של 3 יצרניות רכב הגיעו לשלב הייצור הסדרתי ושאר הדגמים הם בשלב התכנון וההטמעה, וצפויים לעבור ליצור סדרתי במהלך השנים 2022-2023. מטה החברה ממוקם בהרצליה, והיא מעסיקה כ-53 עובדים בישראל, סין, ארצות הברית ואירופה. בנובמבר הונפקה סיפיה בבורסת תל אביב.

 

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: Automotive , חדשות , מינויים

פורסם בתגיות: דוד טולוב , יהודה הולמן , סיפיה