רוצ’סטר תספק רכיבי מורשת של טושיבה

9 פברואר, 2023

"מדובר בהסכם אסטרטגי לטווח ארוך המבטיח אספקת מוליכים למחצה מתוצרת Toshiba, שהם מוסמכים ומובטחים על-ידי Rochester ומורשים במאת האחוזים על-ידי היצרנית המקורית"

חברת רוצ’סטר (Rochester Electronics) ממסצ'וסטס, ארה"ב מתחילה לספק את הרכיבים של חברת Toshiba Electronic Devices & Storage המשמשים במגוון רחב של יישומים בענפי התעשייה, הרכב, והשוק הצרכני. סגן נשיא לפיתוח עסקי ברוצקסטר, רוב מייקרופט אמר שמדובר בהסכם אסטרטגי לטווח ארוך, אשר "יאפשר אספקה מתמשכת ורציפה של מוליכים למחצה מתוצרת Toshiba, שהם מוסמכים ומובטחים על-ידי Rochester ומורשים במאת האחוזים על-ידי היצרנית המקורית".

חברת טושיבה מעסיקה כ-25,000 עובדים ומייצרת מגוון גדול של רכיבים, בהם: רכיבי הספק, דיודות, טרנזיסטורים, מיקרו-בקרים, רכיבים לוגיים, חיישנים, רכיבי RF ועוד. חברת Rochester Electronics נחשבת לספקית הגדולה בעולם של מוליכים למחצה המורשים במאת האחוזים על-ידי יותר מ-‏70 יצרניות מוליכים למחצה מובילות.

רכיב מורשת מקורי – אבל חדש

החברה פועלת במתכונת יוצאת דופן: אומנם היא מספקת רכיבים של חברות אחרות – אבל היא מרכיבה ובודקת אותן. רוצ'סטר מקבלת לידיה את תיקי הייצור וציוד הבדיקה של רכיבי מורשת אשר סיימו את חייהם אצל היצרן המקורי, וממשיכה לדאוג להבאתם אל השוק – כשהם זהים לחלוטין לרכיב המקורי. במקרים רבים זה הרכיב המקורי עצמו שהחברה ארזה והכינה למשלוח.

החברה מדווחת שכיום יש בידיה מלאי מקורי של יותר מ-‏15 מיליארד רכיבים. "זהו המאגר הגדול ביותר בעולם של מוליכים למחצה שייצורם הופסק (EOL). בנוסף, מצויים במחסניה יותר מ-‏12 מיליארד פיסות סיליקון מקוריות של כ-50,000 רכיבים והיא מייצרת עוד 20,000 רכיבים שונים. שירותי הייצור של החברה כוללים תכנון, עיבוד פרוסות סיליקון, הרכבה, בדיקה, אמינות, וארכוב IP. בישראל, מתבצעת פעילות ההפצה של רוצ'סטר באמצעות החברות Digi-Key, אבנט וניסקו פרוייקטים.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , סמיקונדקטורס , שיווק והפצה

פורסם בתגיות: Rochester , רוצ'סטר