עסקת Barrett Xplore הקפיצה את מניית אלווריון ביותר מ-20%

7 אוקטובר, 2010

אלווריון הודיעה על עסקה בהיקף של יותר מ-75 מיליון דולר לאספקת ציוד עבור רשת אינטרנט רחבת פס אלחוטית שתיפרס על-ידי Barrett Xplore בשטחים נרחבים בקנדה

ההודעה של חברת אלווריון מהיום על עסקה בהיקף של יותר מ-75 מיליון דולר עם ספקית שירותי האינטרנט הקנדית Barrett Xplore, הקפיצה היום את מניית אלווריון הרדומה בכ-21%. בעוד שבבוקר נסחרה המנייה לפי מחיר של 1.88 דולר, בצהריים היא כבר הגיעה לשיא של 2.35 דולר.

חברת אלווריון (Avarion) מתל-אביב הודיעה שחתמה על עסקה עם ספקית שירותי האינטרנט הקנדית  Barrett Xplore, לפריסת רשת 4G בקנה מידה לאומי. הרשת נועדה לאפשר לספקית הקנדית להרחיב את שירותיה לאזורים חדשים בקנדה, ולהציע שירותים חדשים ללקוחות הקיימים. הרשת הרחבת הפס תתבסס על התשתית האלחוטית ותכיל תמיכה ייעודית בשרותי VoIP.

על-פי ההסכם, אלווריון תספק את פתרון 4Motion 4G מתוצרתה, ביחד עם ציוד הקצה של המנויים ועם תמיכה טכנית במהלך תהליך הפריסה. שתי החברות העריכו את היקף ההזמנה מאלווריון לאורך תקופת הפריסה ביותר מ-75 מיליון דולר. מעניין לציין שלמרות התמחותה של אלווריון בתחום ה-WiMAX, היא נבחרה בזכות תשתית המאפשרת הגירה לרשת LTE עיתדית, הנחשבת למתחרה הגדולה ביותר של טכנולוגיית WiMAX.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , כללי , תעשייה ישראלית , תקשורת