ריפשטיין: "2011 תהיה שנה חזקה עבור רדקום"

3 מאי, 2011

החברה דיווחה על גידול של 26% בהכנסות והשגת ריווחיות שיא של 72%, בזכות הגידול בשימוש בסמארטפונים. לאחרונה הכריזה רדקום על התאמת מערכת בקרת הביצועים Omni-Q גם לרשתות LTE אלחוטיות

לאחרונה דיווחה רדקום על התאמת מערכת בקרת הביצועים Omni-Q גם לרשתות LTE אלחוטיות

חברת רדקום (Radcom) דיווחה על עלייה של 26% בהכנסות הרבעון הראשון של 2011, להיקף של 5.6 מיליון דולר. במקביל, ממשיכה קופת החברה לצמוח והיא כוללת 9 מיליון דולר. גם הריווחיות של החברה השתפרה, והיא הציגה רווח גולמי מעורר קנאה של 72%.

מנכ"ל החברה, דוד ריפשטיין, אמר שהרבעון הראשון מסתמן "כתחילתה של מה שאנו מאמינים שתהיה שנה חזקה נוספת עבור רדקום. הצלחתנו משקפת את הביקוש המתמשך לפתרונות הבטחת שירות ונובעת מהצמיחה החדה של שוק הסמארטפונים, המאיצה את ההשקעות של ספקיות תקשורת בפתרונות כמו שלנו".

חברת רדקום מספקת פתרונות הבטחת שירות למפעילי תקשורת לניטור תעבורה ברשתות תקשורת. בשנה האחרונה היא הוסיפה תכונות חדשות רבות למערכת בקרת הביצועים שלה, Omni-Q, החורגים מעבר לניטור אותות ברשת.

בין התוספות החדשות: בקרת שירותים וחיוב. המודול החדש מאפשר למפעילים לוודא שהקצאת משאבי הרשת תואמים לחיוב ולהסכמי השירות של הלקוחות השונים. במהלך תערוכת Mobile World Congress שנערכה בפברואר בברצלונה היא הודיעה על הרחבת יכולות המערכת גם לרשתות LTE סלולריות.

Techtime Radcom Q1 Results Omni-Q

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: תעשייה ישראלית , תקשורת