10,000 תלמידים השתתפו בתוכנית האוצרות של אינטל ודן חמיצר

27 יוני, 2011

התוכנית מתנהלת במתכונת וירטואלית, וכל החידות מופיעות באתר הבית של התוכנית. במקום הראשון בתוכנית אוצרות המדעים זכתה קבוצת SARI1 מחטה"ב טאהא חוסין בסכנין. משימת הגמר שלה התמקדה באסטרונומיה

השבוע הסתיימה שנת הפעילות השמינית של תוכנית אוצרות אינטל On line, בשיתוף עם דן חמיצר. בתוכנית השתתפו כ- 10,000 תלמידים מבתי ספר יסודיים וחטיבות הביניים בארץ. התוכנית מתנהלת במתכונת וירטואלית, וכל החידות מופיעות באתר הבית של התוכנית.

גם טקס הסיום היה השנה וירטואלי. הוא נערך בהנחיית דן חמיצר, מנכ"ל מרכזי פיתוח של אינטל ישראל יוסי שנקלר, ושותפי התוכנית. במהלכו חילקה אינטל פרסים לקבוצות הזוכות באמצעות שוברי קנייה ברשת באג בשווי של 60,000 שקל.

תוכנית האוצרות של אינטל מחולקת לשלוש קטגוריות: אוצרות הבטיחות בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, אוצרות הסביבה בשיתוף עם המשרד להגנת הסביבה, ואוצרות המדעים בשיתוף המנהל למדע וטכנולוגיה.

במקום הראשון בתוכנית אוצרות המדעים זכתה קבוצת SARI1 מחטה"ב טאהא חוסין בסכנין. משימת הגמר שלה התמקדה באסטרונומיה. התוכניות מתקיימות במסגרת פעילות האחריות החברתית של אינטל. לתוכניות שותפים אינטל, משרד החינוך, המשרד להגנת הסביבה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ודן חמיצר, האחראי על חיבור החידות בתחרות. מכללת גורדון, בה החל מערך התקליטורים ב-1999 (במסגרת חוגורדון), מספקת ייעוץ אקדמי לתוכנית.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות