מסך ממודיעין חתמה על הסכם הפצה עם ארו העולמית

7 דצמבר, 2017

מסך פיתחה פתרונות סיכוך סטנדרטיים מתוחים (Drawn EMI/RFI Shields), המאפשרים להכניס את תחום הסיכוך למתכונת של רכיבים סטנדרטיים. בעקבות ההסכם עם ארו מתחיל קמפיין שיווק בארה"ב

Masach emi rfi shields

חברת מסך (Masach Technologies) מהעיר מודיעין חתמה על הסכם הפצה עולמי עם חברת ארו (Arrow) עבור קו פתרונות הסיכוך הסטנדרטיים המתוחים (Drawn EMI/RFI Shields) שהיא פיתחה, המאפשר לקבל פתרונות מותאמים ישירות מהמדף ולשלב אותם באופן מיידי בתוך קו הייצור. מסתבר שלמרות שתעשיית האלקטרוניקה מורגלת בעבודה עם רכיבים סטנדרטיים המותאימים למכונות ייצור והרכבה ואוטומטיות, דווקא בתחום פתרונות הסיכוך היא רחוקה מסטנדרטיזציה.

הרעיון של חברת מסך התפתח בהדרגה. החברה הוקמה על-ידי עויזר זלור בשנת 1994 על בסיס מחלקת הסיכוך של חברת פייזקום הירושלמית. המוצר הראשון של החברה הצעירה היה פיתוח וייצור קופסת הסיכוך לטלוויזיה של חברת אלביט, שניסתה להיכנס אז לשוק הטלוויזיות החכמות. במשך השנים החברה פיתחה טכנולוגיית ייצור עצמית המאפשרת לה לייצר קופסאות סיכוך מתוחות בסדרות קטנות וגדולות.

זלור: "התחלנו לייצר את המבלטים שלנו בעצמנו ולהתמחות במבלטים ייעודיים. לאורך השנים צברנו ספרייה גדולה של מבלטים, למעשה כמעט 750 מבלטים, המכסים את רוב הצרכים של קופסאות סיכוך המותקנות על-גבי המעגל המודפס. פירוש הדבר שיש לנו מאגר של קופסאות סיכוך שיכול להתאים לכל מי שמפתח מעגל, ומתאים לרוב הבעיות שהתעשייה נתקלת בהן".

Masach Poduction Floor
רצפת הייצור בחברת מסך

קמפיין בארצות הברית

בשנתיים האחרונות הפך הנכס המצטבר הזה למודל עסקי, המאפשר לחברה לספק רכיבי סיכוך מוכנים מראש לרוב היישומי הנפוצים בתעשייה. במקביל היא הפיקה קטלוג מפורט של מוצרי סיכוך ואפילו בנתה ערכת סיכוך למהנדסי פיתוח, הכוללת דוגמאות של מוצרים סיכוך מתוחים, שמתוכם המהנדס יכול לבחור את המוצר המתאים לו ביותר.

מנהל הפיתוח העיסקי והשווק בחברה, ניר ברנד, מסר ל-Techtime שבעקבות חתימת הסכם ההפצה, החברה החברה בקמפיין משותף עם ארו בארצות הברית. במקביל, היא הרחיבה את ספריית הפתרונות הסיכוך ( Shield) שילדים המתוחים. "כיום אנחנו מציעים את מגוון המידות הגדול ביותר בתעשיה. לאחרונה הרחבנו את יכולות התכנון והייצור בהתאמה אישית באמצעות טכנולוגיה ייחודית של חיתוך לייזר בתלת-מימד. ועל-ידי כך אנו מאפשרים מגוון ביצועים ברזולוציה גבוהה מאוד על גבי גופים מורכבים – פרוסים וסגורים כאחד".

למידע נוסף: www.masach.com

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , ייצור וקבלנות משנה , רכיבים , שיווק והפצה , תעשייה ישראלית