ארגוס חתמה על שותפות עם מכון בדיקות הרכב הגרמני DEKRA

16 דצמבר, 2019

ארגוס תגבש את הקריטריונים לתו התקן בתחום אבטחת הרכב של DERKA, ותבצע את בדיקת הדגמים החדשים. DEKRA נחשבת למכון בדיקות הרכב הגדול באירופה והשלישי בגודלו בעולם

חברת הסייבר לרכב ארגוס (Argus Cyber Security) חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי עם מכון התקנים ובדיקות הרככב הגרמני DEKRA. ל-Techtime נודע כי ארגוס תהיה אחראית על קביעת תו התקן של DERKA בתחום אבטחת הסייבר לכלי רכב, ותבצע את מבחני הסייבר לדגמים ומערכות של יצרניות רכב וחברות Tier-1 שירצו לזכות בתקן.

DEKRA, שבסיסו בשטוטגרט, גרמניה, הוא מכון בדיקות הרכב הגדול באירופה והשלישי בגודלו בעולם. DERKA מבצעת בדיקות תקופתיות לכלי רכב לצורך קבלת רישוי (טסט), בדיקות פליטת גזים מזהמים, הערכות שמאות, מבדקי בטיחות ומספקת גם שירותי ייעוץ ליצרניות רכב וספקיות של מערכות. החברה מעסיקה כ-45 אלף עובדים והכנסותיה ב-2018 הסתכמו ב-3.3 מיליארד אירו.

בשנים האחרונות הקימה DEKRA גם חטיבת פעילות המתמחה בשירותים דיגיטליים, ובכלל זה ייעוץ, הדרכה ומבדקי איכות בתחום הסייבר, וארגוס צפויה להשתלב בפעילות זו. ב-2017 רכשה DEKRA את מסלול מרוצי המכוניות Eurospeedway Lausitz בעיר קלטוויץ שבגרמניה, ובעלות של 30 מיליון אירו הקימה במקום מרכז ייעודי לבדיקת דגמים אוטונומיים וטכנולוגיות חכמות.

חברת ארגוס סייבר הוקמה בשנת 2013 על-ידי שלושה יוצאי יחידה 8200, ופיתחה אסטרטגיית אבטחה רב-שכבתית המבוססת על סדרת כלים המנטרים את כל משאבי המיחשוב והתקשורת ברכב. בחודש נובמבר 2017 היא נמכרה לחברת קונטיננטל הגרמנית בעיסקה שהיקפה נאמד בכ-450 מיליון דולר. כיום היא פועלת כחברה עצמאית בבעלות חברת Elektrobit. אלקטרוביט היא חברת תוכנה עצמאית הנמצאת בבעלות קונטיננטל, ומספקת תוכנות לכלי-רכב בתחומים דוגמת הרכב המקושר, ממשקי אדם-מכונה (HMI), ניווט, מערכות סיוע לנהג ויחידות בקרה אלקטרוניות (ECU).

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: Automotive , אבטחת סייבר , חדשות

פורסם בתגיות: DERKA , ארגוס