הווירוס הסיני: עליבאבא מבקשת סיוע בהבאת ציוד רפואי לסין

6 פברואר, 2020

הקימה אתר לרכש ציוד דחוף עבור צוותי רפואה הנאבקים בהתפשטות וירוס הקורונה. פירסמה מכתב גם לספקי ציוד רפואי מישראל, בבקשה שייכנסו לאתר ויספקו ציוד חיוני במימון קרן ייעודית שהחברה הקימה

קבוצת עליבאבא, הבעלים של ענקית המסחר המקוון "עלי אקספרס" השיקה פלטפורמה חדשה שנועדה לסייע באספקה מואצת של ציוד רפואי לסין כדי להיאבק בהתפשטות נגיף הקורונה. האתר, Help stop Coronavirus Today, מספק חיבור ישיר בין ספקי ציוד רפואי ברחבי עולם לבין צוותי הרפואה בשטח. החברה הקימה קרן ייעודית בהיקף של כ-140 מיליון דולר, אשר תממן רכישת ציוד רפואי חיוני מספקיות בכל העולם, כולל ישראל, ואספקתם לצוותי הרפואה בוואהן ובערים נוספות שנפגעו מהנגיף.

עליבאבא תפרסם את המפרטים של הציוד הרפואי הנחוץ, לרבות הסוגים, הדגמים וכמויות המוצרים, על-סמך מידע שנאסף מבתי החולים והרשויות המקומיות. באמצעות הפלטפורמה, הספקים יוכלו להעביר מידע על המוצרים שנמצאים ברשותם ולאחר תהליך של אישור הספק והסחורה, תחל עליבאבא בתהליך הרכש. המוצרים שיירכשו באמצעות הפלטפורמה, יסופקו לבתי החולים על בסיס רמת דחיפות ועדיפות.

עליבאבא מתחייבת לאספקה מהירה ובטוחה, ופועלת בשיתוף פעולה הדוק עם מרכזי הפצה לוגיסטיים בעולם, על מנת לספק פתרונות שילוח יעילים ומתוזמנים היטב. קייניאו (Cainiao), החטיבה הלוגיסטית של עליבאבא, השיקה את מיזם "הערוץ הירוק" אשר יחד עם גורמי תעשייה בסין, ומחוצה לה, יבטיח משלוח מואץ של הציוד.

במכתב שהפיצה לספקי ציוד רפואי בעולם ובישראל, נכתב כי עם סיום חופשת ראש השנה הסיני, הציפייה היא לכמות גדולה של אנשים שחוזרים למקום עבודתם. זאת, על רקע המאבק בווירוס הקורונה אשר נמצא בשלב קריטי. במכתב מפורט, בין היתר, הציוד הנדרש אשר כולל מסכות הגנה (רפואיות ורגילות), חליפות הגנה, כפפות ומשקפיים להגנה על הצוותים הרפואיים ועוד.

המכתב שעליבאבא הפיצה לספקי ציוד רפואי בישראל:

"הודות לך ולרצונם הטוב של אנשים נוספים ברחבי העולם, אנו שולחים ציוד רפואי, כולל מסכות וחליפות הגנה, לרופאים במחוזות ווהאן, וונז'יו והאנגז'יו, הנמצאים במוקד התפשטות המגיפה של נגיף הקורונה וזקוקים בדחיפות לסיוע שלנו. אנו אסירי תודה על כך, אולם זה אינו מספיק.

"עם סיומה של חופשת ראש השנה הסינית, אנו מצפים שאנשים רבים בסין ישובו לעבודתם ועל כן המלחמה שלנו בהתפשטות נגיף הקורונה נמצאת בשלב קריטי. מטרתנו היא לקשר באופן היעיל והזריז ביותר בין שרשרת האספקה העולמית לצוותים הרפואיים בסין, אשר זקוקים בדחיפות לציוד רפואי. בעזרת האמון והתמיכה שלך, נצליח יחד להתגבר על המשבר.

"לכן, הקימה עליבאבא את "Alibaba Global Direct Sourcing Platform" – אתר ייעודי המקשר בין ספקים ומפיצים של ציוד רפואי בכל העולם לצוותים הרפואיים בסין. אנו מחויבים לכך שהמידע בפלטפורמה יהיה מדויק ושקוף, וכי ניצור קשר עם ספקים גלובליים במהירות וביעילות המרבית. לא משנה היכן נמצא הציוד שלך, אנו נעביר אותו לצוות הרפואי באופן המהיר והבטוח ביותר.

"פריטי הציוד הדחופים ביותר כוללים, בין היתר: מסכות מגן (רפואי/רגיל), חליפות מגן רפואיות, משקפי מגן רפואיים, כפפות מגן רפואיות וציוד הגנה נוסף.

"אם יש ביכולתך לשלוח פריטים אלה בדחיפות, היכנס לקישור הבא ועדכן אותנו לגבי המוצרים והכמויות שבאפשרותך לשלוח: https://www.aliwork.com/o/gsp/home?spm=a1zb10.13945529.0.0.6b4b78edfPFciD&language=en_US&_locale_lang=en_US#/.

"אנו מעריכים כל מאמץ שתעשה כדי שנצליח, יחד, לבלום את התפשטות נגיף הקורונה.

"עליבאבא נעזרת ברשת גלובלית של שותפים לוגיסטיים על מנת לאפשר שילוח מדויק בהתאמה אישית למדינות ולמחוזות השונים. הודות לכך, הציוד שלך יגיע במהירות האפשרית לאזורים שזקוקים לו ביותר.

"תודה על התמיכה.

"ועדת הרכש הגלובלי, עליבאבא"

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות , מכשור רפואי , משבר הקורונה

פורסם בתגיות: הווירוס הסיני , מכשור רפואי