אלביט מכרה את השליטה בסייברביט

19 מאי, 2020

חברת ההשקעות Charlesbank השקיעה 70 מיליון דולר בחברת אבטחת הסייבר, ומתוכם שילמה לאלביט 48 מיליון דולר תמורת מניות השליטה. סייברביט פיתחה פלטפורמה וירטואלית לאימון מומחי סייבר בתרחישי תקיפה

חברת אלביט מערכות הודיעה הבוקר לבורסה כי חברת ההשקעות הפרטית Charlesbank Capital השקיעה כ-70 מיליון דולר בחברת סייברביט (Cyberbit) שבבעלות אלביט. מתוך הסכום הכולל, כ-48 מיליון דולר שולמו לאלביט בתמורה למניות בחברה, ובעקבות כך הפכה אלביט מבעלת השליטה למחזיקה במניות מיעוט. קרן קלארידג' ישראל, שהשקיעה ב-2018 כ-30 מיליון דולר בסייברביט, השתתפה גם כן בסבב ההשקעה הנוכחי.

סייברביט עוסקת בתחום אבטחת הסייבר, מספקת את פלטפורמת ה-Cyber Range המיועדת לאימון וסימולציה של מנהלי אבטחה, וכן מערכת לזיהוי ותגובה שמגנה על מערכות מידע, מערכות תשתית ואינטרנט של הדברים מהתקפות סייבר. צ'רלסבנק מנהלת נכסים בהיקף כולל של 6 מיליארד דולר ומתמחה בעיקר בהשקעה בחברות
בסדר-גודל בינוני (Middle Market).

סייברביט פיתחה תפיסת לאימון ההיפר-ריאליסטי להכשרת מומחי סייבר. פלטפורמת סימולציות הסייבר של סייברביט נועדה לסייע לארגונים להכשיר את אנשי הסייבר שלהם ולתרגל את כלי ההגנה המתוחכמים ולצבור ניסיון. ה- CYBERBIT Range מאפשרת לצוותי אבטחת מידע להתאמן בשורה של תרחישים מורכבים של מתקפות סייבר בסביבה מציאותית ביותר (היפר-ריאליסטית), המחקה את סביבת העבודה האמיתית שלהם.

תרגול מעשי של תגובה לאירועי סייבר יאפשר לצוותים להגיב מהר יותר וביעילות גבוהה למתקפות מורכבות ומתקדמות כדוגמת מתקפה למטרת כופר, ולתפקד טוב יותר כצוות. המערכת יכולה לדמות תרחישים שונים של מתקפות סייבר על ממשלות, תשתיות וארגונים, ומספקת למתרגלים משוב פרטני על אופן התגובה שלהם ומציעה דרכים לשיפור שמאפשרים לארגון לגבש נהלי תגובה משוכללים יותר.

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: חדשות