רשות החדשנות פירסמה מכרז לתפקיד המנכ"ל

18 אוקטובר, 2020

המועד האחרון להגשת מועמדות הוא 10 בנובמבר 2020. המנכ"ל אהרון אהרון יפרוש מהתפקיד בסוף נובמבר. בראש ועדת האיתור יעמוד ד"ר עמי אפלבום, ראש רשות החדשנות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה

Innovation Authority Chairman

בתמונה למעלה: ד"ר עמי אפלבום. "ההייטק אחראי כיום לכ-43% מהייצוא התעשייתי של ישראל"

רשות החדשנות החלה היום בתהליך איתור מנכ"ל חדש אשר יחליף את אהרון אהרון, אשר הודיע בסוף אוגוסט 2020 על החלטתו לפרוש מהרשות לאחר שלוש שנים בתפקיד. אהרון הודיע שהוא יישאר בתפקיד עד סוף נובמבר, או עד שיימצא לו מחליף על-ידי ועדת האיתור. לדבריו, "רשות החדשנות גוף מקצועי, חיוני והכרחי לשמירה על יתרונה היחסי של מדינת ישראל בתעשיית ההייטק".

המועמד לתפקיד צריך להיות תושב ישראל, בעל תואר אקדמי ובעל ניסיון מצטבר של 8 שנים לפחות כמנהל חברה תעשייתית בהיקף של 80 מיליון שקל בשנה, או מנהל חטיבה עסקית של תאגיד תעשייתי בהיקף דומה, או שותף בקרן הון סיכון שהוביל השקעות בהיקף של יותר מ-200 מיליון שקל, או שמילא תפקיד מנכ"ל במשרד ממשלתי או שהיה קצין בדרגת אלוף ומעלה ביחידה טכנולוגית. ניתן להגיש את מועמדות לתפקיד עד לתאריך ה-10 בחודש נובמבר, 2020 בשעה 11:00.

המועמדים הרלוונטיים ייבחנו  על-ידי ועדת איתור שחבריה נבחרו מקרב חברי מועצת רשות החדשנות ושבראשה יעמוד ד"ר עמי אפלבום, ראש הרשות והמדען הראשי במשרד הכלכלה והתעשייה. לדברי אפלבום, ההייטק אחראי כיום לכ-43% מהייצוא התעשייתי של ישראל ולכ-15% מהתל"ג. "הרשות לחדשנות הפכה לגורם משמעותי וחשוב בכלכלה הישראלית. מועצת הרשות שמה לעצמה כמטרה לאתר מנכ"ל שיוביל את פעילותה של הרשות בקידום המחקר והפיתוח של החדשנות הטכנולוגית בתעשייה הישראלית".

למידע נוסף על פרטי המכרז: דרוש מנכ"ל

Share via Whatsapp

פורסם בקטגוריות: אנשים , חדשות

פורסם בתגיות: אהרון אהרון , עמי אפלבום , רשות החדשנות